Початок навчального року та енергозбереження

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Початок навчального року може означати енергозбереження для вашого домогосподарства.

Закінчилося літо та сезон відпусток, а це означає, що діти повертаються в школу, і ваш будинок, швидше за все, є порожнім протягом дня. Маючи це на увазі, можливості для заощадження на вашому рахунку електроенергії значно зросли. Ознайомтеся з нашим переліком енергозберігаючих способів заощадити енергію вдома в цьому семестрі.


Багатозонні лічильники електроенергії

Вартість електроенергії змінюється залежно від часу доби, а денного світла не завжди вистачає для навчання дітей. Використовуйте двозонні лічильники. Вигідним двозонний тариф є для тих, хто вночі використовує електричні прилади з високим рівнем споживання електроенергії: кондиціонери, бойлер, тепла підлога, електроопалення, потужне кухонне обладнання (електроплита та електродуховка, мікрохвильова піч, пральна та посудомийна машини). Наприклад, вмикаючи ці прилади вночі, а не вдень ви можете заощадити електроенергію. Перевірте який лічильник встановлено у вашому будинку, щоб дізнатися більше тариф на електроенергію.


Регулювання термостату

Правильне налаштування вашого термостата під ваш навчальний та робочий графік може заощадити велику кількість енергії. Переконайтеся, що ваш кондиціонер не працює, коли нікого немає вдома. Якщо у вас є стельовий вентилятор, також вимикайте його. Нехай порожній будинок не споживає електроенергію.


Використовуйте мережеві фільтри

Невеликі електронні пристрої, такі як телевізори, програвачі та зарядні пристрої, можуть споживати електроенергію навіть у режимі очікування. Використовуйте мережеві фільтри для гарантованого контролю роботи електроприладів. Це гарантує, що електроенергія не використовується приладами, які не працюють. Ви одним натиском кнопки можете бути впевненими, що вимкнули всі прилади.


Початок шкільних занять може означати багато змін після розслаблених днів літа. Коли розпочинається навчальний рік, не забувайте включати щоденне енергозбереження у свої плани!

Краще рішення – проведення енергоаудиту будинку. Компанія Energy Consulting пропонує послуги тепловізійної зйомки та енергоаудит будинків та підприємств. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.