Почніть заощаджувати в День Землі

Енергоаудит Львов, Ивано-Франковск, Тернополь

Що зробити, щоб кожен день був Днем Землі? Щодня старайтеся здійснити прості кроки, які допоможуть заощаджувати енергію та природні ресурси. Це чудовий час, щоб насолоджуватися спілкуванням на відкритому повітрі та краще пізнати навколишнє середовище.

День Землі відзначається по всьому світу більше чотирьох десятиліть. Зазвичай День Землі – це день про який ми всі маємо нечітке уявлення, і тому, можливо, ви їдете в продуктовий магазин замість того, щоб посадити дерево. Але, чому зупинятися лише на одному дні? День Землі потрібно святкувати не лише 22 квітня. Коли опівночі вдарить годинник, свято не повинно закінчуватися. Чому не святкувати цілий рік?


Відзначаємо День Землі

Гарним місцем для початку є деякі заходи з енергозбереження вдома та поза ним. З настанням теплої погоди, подумайте про зниження температури у водяному нагрівачі. Ця безоплатна міра може заощадити від 300 до 1000 грн на рік.

Приближення літа – гарний час для придбання та встановлення програмованого термостату. Якщо ви налаштовуєте термостат на 7 – 10 градусів всього на вісім годин на день, ви можете заощадити 10% на рахунках за річне опалення та охолодження.

Немає кращого способу відсвяткувати День Землі, ніж витрачати більше часу на спілкування з природою. Поїдьте за місто, візьміть собаку на довгу прогулянку, або проведіть вечір, сидячи на ганку, насолоджуючись вечерею з друзями та родиною. І як додатковий бонус, якщо ви не в приміщенні, ви, ймовірно, не використовуєте стільки енергії.


Енергозбереження

Ми багато говоримо про ізоляцію, енергетичні аудити та інші матеріали, але енергозбереження не завжди має бути великою справою. Наприклад, замість використання духовки, приготуйте вечерю на грилі на свіжому повітрі. О 18 годині ще світить сонце, чому б не провести вечір надворі?

Але є всілякі дрібниці, які ви можете також зробити без проблем. Чому б не вимикати свій комп’ютер або телевізор на вечір та йти на прогулянку? Або влаштувати особливий вечір при свічках? Або ви навіть можете просто придбати та посадити кілька рослин для саду – це не озеленення, але це весело, і це дасть вам стимул, щоб на деякий час уникнути електроніки.


Енергозбереження не повинно бути великим і важким завданням. Іноді це прості та цікаві речі доступні кожному. Слідкуйте за новими порадами про те, як можна заощаджувати енергію (і гроші) протягом усього року!

Компанія Energy Consulting має для вас пропозиції проведення тепловізійної зйомки та енергоаудиту. Вартість наших послуг доступна тут.

© 2019 Smarty.