Похолодання: зміни в енергозбереженні

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Ми впевнені, що ви добре помічаєте зміни сезонів, особливо, похолодання. Воно приносить більш вітряну та сиру погоду, і з цього приводу у вашій голові постійно думки про теплі речі, такі як ковдри на дивані, насолода від каміна і гарячий чай, а ще – гаряча ванна чи душ.


Ефективний водонагрівач

Перше, що ви можете зробити протягом вихідних – це ізолювати ваш водонагрівач. Залежно від того, наскільки ефективно використовується ваш резервуар для водонагрівача, додавання ізоляції може зменшити втрати тепла в режимі очікування на 25% -45% і заощадити близько 4% -9% витрат на підігрів води. Оскільки нагрівання води складає в середньому 18% до звичайного рахунку на житлово-комунальні послуги, то, безумовно, варто таки додати ізоляцію!

Як ми використовуємо енергію в наших будинках? Водяне опалення складає близько 18% від середнього тарифу на житлово-комунальні послуги.

Отже, як ви можете дізнатись, чи потрібна вашому водонагрівачу ізоляція? Просто торкніться його. Бак, який теплий на дотик, потребує додаткової ізоляції.

Є кілька способів економити гроші, підвищуючи ефективність вашого водонагрівача:

  • Зменшіть споживання гарячої води
  • Знизьте температуру нагрівання води
  • Ізолюйте свій резервуар водонагрівача
  • Ізолюйте труби гарячої води

Спробуйте використовувати холодну воду замість гарячої. Це можна робити під час миття посуду, взуття та інших речей. Сучасні хімічні засоби добре змивають бруд і в холодній воді. Так можна скоротити споживання гарячої води на 300-500 літрів у місяць. А ще можна встановити на кран спеціальну насадку – аератор. Вона обмежує струмінь води до оптимального та зменшує споживання. В середньому за місяць з нею можна заощадити від 2 до 3 кубів води.

Зменшуємо температуру води – зміцнюємо здоров’я. Здоровій дорослій людині взагалі можна відмовитись від використання гарячої чи навіть теплої води для миття рук. Будьте здоровими та економте воду!

Якщо ви шукаєте більше способів для приготування будинку до більш прохолодної погоди, перегляньте наші сезонні поради щодо економії грошей та енергії вдома.


Хочете дізнатися про інші способи заощадження на комунальних рахунках? Звертайтеся в компанію Energy Consulting. Пропонуємо енергоаудит та тепловізійну зйомку. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.