Покращення домашньої ефективності та комфорту відразу після переїзду

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Якщо ви з сім’єю плануєте переїхати в новий будинок, потрібно багато чого врахувати, щоб вам було так само комфортно в новому середовищі, як було в старому домі. Ми маємо для вас деякі поради, що дозволяють зробити ваш будинок комфортним, зберігаючи ваші гроші та енергію. Зауважте, що різні будинки вимагають різних підходів, особливо коли мова йде про підготовку до холодної зимової погоди. Після переселення може бути складно здійснити одразу всі зміни, але ми виявили, що невеликі кроки покращують комфорт. Легше діяти, коли ми дізнаємося про всі проблеми та визначаємо їх пріоритет.

Щоб напевно знати як діяти в тій чи іншій ситуації пропонуємо вам скористатися тепловізійною зйомкою. Вартість послуги можете дізнатися тут.


Як покращити перебування в новому домі

Відчувши похолодання, потурбуйтеся про те, щоб зберегти ваш будинок в теплі. Навіть якщо ви не здатні здійснити радикальні зміни в будинку, кілька простих речей вам точно під силу.

По-перше, старі вікна з деревини просто не затримують тепло, як ви сподівалися. Хоча є кілька кроків ефективності, які ви можете зробити (особливо виявлення витоків повітря та їх ущільнення). Ваш найбільший порятунок – це важкі драпірування, які можна тимчасово використати. Хоча вони естетично не зовсім можуть вам подобатися, вони неймовірно ефективні для того, щоб уникнути холоду. Це штори, що складаються з декількох важких шарів щільно сплетеного матеріалу, з нижнім шаром важких пластикових панелей, які закріплюються магнітами. Врешті-решт, ви пізніше заміните тканинні штори, щоб вони відповідали вашим вимогам, але обов’язково збережіть пластиковий нижній шар. Важкі шари допомагають зберігати приміщення в теплі, навіть коли хтось сидить поруч із великими вікнами.

Можливо, в один прекрасний день ви заміните всі вікна більш ефективними, але тепер тимчасово можете використовувати драпірування, щоб забезпечити комфорт. Також заплануйте встановлення надійних утеплених дверей наступного року.

Налаштуйте стельові вентилятори для поворотів за годинниковою стрілкою, щоб відштовхнути тепле повітря назад у приміщення.

Придбайте зручні теплі хатні капці та затишні светри для всіх. Зберігайте теплі ковдри в житлових приміщеннях, щоб ними можна було скористатися в будь-який час, коли ви вдома.

Ви просто заселяєтеся і знайомитеся з вашим новим будинком. Розуміння різних завдань у цьому будинку вже є вашим досвідом – це буде продовжуватися протягом наступного року або двох, в різні сезони. Не завжди легко зробити великі зміни одразу після переїзду, але малі кроки можуть негайно покращити ваш комфорт. Рекомендуємо вам інвестувати в професійний енергоаудит вашого дому, щоб визначити проблеми що залишилися та досягли більшого комфорту та економії.


Не завжди легко зробити великі зміни для підвищення енергоефективності у вашому домі, особливо після того, як ви тільки що переїхали, але невеликі кроки можуть негайно покращити ситуацію.

Компанія Energy Consulting пропонує вам проведення енергоаудиту та тепловізійної зйомки. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.