Популяризація економії енергії по всій країні

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

У нашому блозі ІННІТІ Енерджі Консалтинг ми багато часу присвячуємо матеріалам про енергію, і завжди шукаємо способи, щоб і інші люди свідомо подумали про енергію та способи її використання. Один простий спосіб нагадати про це: надішліть посилання своїм друзям та родичам на цікаві веб-сайти та розповіді про людей, які вирішують наші енергетичні проблеми як вдома, так і на роботі. Також це можна зробити в соціальних мережах (Facebook, Twitter) про те, що люди роблять по всій країні, щоб розібратися в енергозбереженні.

Ви можете ще раз перечитати нагадування про швидкі кроки, які ми робимо для майбутнього чистої енергії, – це щоденні статті, які ми публікуємо в блозі. Тут ви знайдете інформацію про те, як допомогти один одному заощаджувати енергію, розвивати інноваційні чисті енергетичні технології або працювати над створенням енергоефективної та стабільної енергетичної економіки.


Будьте зацікавлені в економії енергії

Тепер це простіше, ніж будь-коли, поділіться цими натхненними історіями з друзями, родиною або колегами за допомогою кнопки “Поділитися” в соціальних мережах. Говорячи про спільне використання, ми рекомендуємо вам розповісти свою власну історію про те, як економія чистої енергії торкнулася вашого життя або того, що ви знаєте. В даний час розмова про екологічно чисту енергію на ваших улюблених сайтах соціальних мереж. Пишіть та коментуйте історії та широко розповсюджуйте їх на своїй сторінці, додавайте цікаві фото.

У 80-х роках, був справжній бум повідомлень про скорочення споживання енергії та переробки таких речей, як газети, банки та пляшки. Навіть дітей заохочували до енергозбереження. Вони теж можуть робити маленькі речі, щоб заощадити енергію, наприклад, вимикати воду під час чищення зубів чи слідкувати за тим, щоб світло у кімнаті було вимкнене, коли там ніхто не знаходиться.

Ми не єдині у цій практиці. Щодня все більше і більше людей приєднуються до нас, коли ми працюємо разом, щоб знайти більш розумні способи використання наших енергетичних ресурсів. Це стало рухом поінформованості про енергію, і це є основою нашого глобального поштовху для побудови кращої економіки, заснованої на виробництві відновлюваної енергії та мудрого використання енергії.


Економія енергії може бути простою та доступною справою. Отримайте підтримку професіоналів з компанії ІННІТІ Енерджі Консалтинг. Виконуємо якісний енергоаудит та тепловізійну зйомку за доступними цінами. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.