Поради домашнього енергоаудиту

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Ви можете багато чому навчитися, коли ви купуєте будинок, включаючи результати домашнього енергоаудиту.

Одна з найцікавіших (а також болючих) речей про купівлю будинку – це саме перевірка будинку. Ваш будинок чудово виглядає… але чи так це насправді? Це так чудово, як ви думаєте, чи це просто замаскована грошова яма?


Перевіряємо будинок

Провівши домашній енергоаудит нового будинку ви отримаєте масу цікавої і корисної інформації, але це ще не все. Інспектор також надасть вам детальний перелік речей, які ви могли б робити щомісяця, сезону та року, щоб зекономити енергію у вашому домі. І більшість з них зводяться до одного: обслуговування!

Якщо ви раніше читали вже наш блог, ви, напевно, не здивовані. Добре підтримувана система або пристрій працюватимуть більш ефективно, і не використовуватимуть зайвих грошей.

Ось кілька прикладів того, що ви можете робити щороку, щоб зберегти ваш дім у найкращому стані:

  • Опалення: пропонуємо вам перевіряти вашу систему опалення щороку. Це не тільки вбереже вас від холодного будинку в непередбачуваний час, але й забезпечить безпеку перебування в ньому.
  • Кондиціонер: це ще одна велика система, яку потрібно періодично перевіряти. Рекомендуємо проводити професійну перевірку щонайменше раз на два роки. Раніше ми вже пояснювали основи технічного обслуговування кондиціонера та кондиціонування повітря, в тому числі деякі, які ви можете зробити самостійно.
  • Система гарячого водопостачання: ви можете дізнатись більше про технічне обслуговування системи гарячої води та види водонагрівачів.
  • Димарі: перевірка та очищення ваших димоходів не тільки полегшить їх роботу, але й зробить ваш будинок безпечним.
  • Електричні компоненти та вимикачі: рекомендуємо щорічно перевіряти електричні панелі, електропроводку та електричні компоненти для підтвердження перегрівання, а також вимикачі, щоб переконатися, що вони не залипають.

І хоча багато людей забувають про це, але регулярне обслуговування допомагає всьому, що є у вашому домі, працювати краще, більш ефективно та безпечніше. Це також може допомогти вам уникнути непередбаченої (і дорогої!) поломки в майбутньому.

Зрештою, профілактика не коштує нічого. І це, безумовно, вірно, коли справа доходить до найбільш енергоємних систем вашого будинку.


Регулярне технічне обслуговування допомагає системам та приладам у вашому домі працювати більш ефективно та безпечніше. Це також може допомогти уникнути несподіваної відмови системи в майбутньому. Не нехтуйте правилами безпеки!

Дізнатися вартість послуги енергоаудиту чи тепловізійної зйомки можна на нашому сайті. Компанія Energy Consulting працює по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.