Поради щодо ефективного підігріву будинку

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Коли настає зима, і починають надходити ці жахливі комунальні рахунки, пов’язані з нескінченним обігрівом вашого будинку, приходить час задуматися над цією проблемою. Опалення та охолодження вашого будинку може скласти 48% ваших рахунків за комунальні послуги. На щастя, існує безліч способів боротьби зі зимовими холодами.

Нижче ви знайдете перелік енергоефективних ідей, які допоможуть вам і вашій родині перебувати в теплі в цьому сезоні, незалежно від того, живете ви в приватному будинку чи в квартирі.


Встановіть програмуючий термостат

Якщо ви ще цього не зробили, встановлення програмованого термостату є дуже простим способом, щоб переконатися, що температура у домі коректно коливається залежно від розкладу мешканців. Пам’ятайте, що системи вентиляції та кондиціонування охолоджують людей, а не приміщення. Обов’язково запрограмуйте свій термостат, щоб коригувати температуру, коли ви не вдома протягом дня. Повертаючи ваш термостат протягом 8 годин на нижчу температуру, можна заощадити 10% на рік за опалення.


Проведіть тест на витік повітря

Щілини біля вікон та дверей є одними із найбільших винуватців холодного дому. Якщо ви відчуваєте протяг, першим кроком у герметизації є пошук джерела витоку. Один із найпростіших методів для цього – це простий тест на витік повітря, який можна провести використовуючи сірник або свічку. Спочатку закрийте всі вікна та двері. Щоб виконати цей тест, піднесіть свічку до можливих місць витоку повітря, та слідкуйте за рухом полум’я. Враховуйте всі заходи безпеки. Якщо ви виявили витік повітря у вашому домі, спробуйте впоратися з ним за допомогою герметика або спеціального ущільнювача.


Правильна робота обігрівачів

В зимовий час у вас в помешканні можуть з’явитися додаткові меблі: крісла або ліжко для родичів, що приїхали в гості або святкові прикраси чи ялинка. Пам’ятайте, що меблі та декор можуть блокувати обігрівачі та радіатори. Звільніть місце перед ними, це дозволить більш вільно циркулювати повітрю та заощадити енергію.


Нехай зима не лякає вас морозами та холодною погодою, адже правильно організувавши роботу опалювальної системи, ви збережете свої гроші. Щоб отримати додаткові поради щодо економії грошей цієї зими, ознайомтеся з ідеями щодо енергозбереження в блозі Energy Consulting. Звертайтеся за консультаціями до нас!

Програмовані термостати, тест на витік повітря, і видалення перешкод біля опалювальних приладів, можуть заощадити гроші та енергію цієї зими.

© 2019 Smarty.