Поради щодо придбання нового телевізора

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Придбання нового телевізора на складному та багатофункціональному ринку техніки може бути не простим завданням. Звичайно, тут є безліч чудових варіантів із чудовою якістю зображення та корисними функціями. І з такою великою конкуренцією, ціни на телевізори почали знижуватися.

Напевно, вже мало хто вдома має великий телевізор, а якщо таки має, то стоїть перед вибором телевізора з плоским екраном. Є плазми, рідкокристалічні дисплеї (РК-дисплеї) та світлодіоди (світлодіоди). Телевізори можуть бути підключеними до Інтернету, щоб вони могли транслювати контент з Інтернету. І тепер існує цілий ряд варіантів перегляду 3D. Серед всіх цих варіантів найважливішим фактором є споживання електроенергії.


Параметри вибору телевізора

Більшість покупців схиляються до світлодіодних телевізорів, які, як правило, тонші, генерують менше тепла та використовують на 20% менше енергії, ніж РК-телевізори. У межах параметрів з індикацією ENERGY STAR, споживана потужність змінювалась на 50-70 Вт залежно від розміру телевізора та виробника. Для прикладу, 42-дюймовий світлодіодний телевізор використовує 79 Вт.

Енергоспоживання РК-телевізорів залежить від їх діагоналі – чим вона більша, тим вище енергоспоживання. В середньому сучасний LED-телевізор споживає 40-300 Вт на годину. OLED-монітори ще економічніші. Заощадити ваші гроші допоможе також режим енергозбереження і інтелектуального управління підсвічуванням.

При придбанні нового телевізора враховуйте наступні поради споживачів:

  • Шукайте рейтинг ENERGY STAR.
  • Перегляньте технічні характеристики потужності та етикетку.
  • Розгляньте обчислення вартості енергії телевізора на основі вашого типового використання.
  • Після придбання нового телевізора, відкалібруйте його, налаштуйте контрастність і яскравість до помірного рівня. За замовчуванням нові телевізори встановлюються на динамічні, висококонтрастні налаштування, які споживають більше енергії, ніж стандартні, нижчі налаштування контрастності.
  • Підключіть телевізор та додаткові прилади до мережевого фільтра живлення, щоб запобігти втраті енергії, коли система не використовується.
  • Розглядаючи додаткові пристрої для нового телевізора, наприклад, системи об’ємного звуку, використовуйте ті самі правила, що відповідають рейтингу та потужності ENERGY STAR, щоб забезпечити максимальну енергоефективність вашої нової системи.

Вдосконалення технологій відбувається дуже швидко. Зараз на ринку можна зустріти поодинокі моделі, вироблені з вдосконаленим технологіям. Поліпшується якість, додаються нові функції. Кожен покупець може вибрати собі такий телевізор, який зручний саме для нього.

Не забувайте, що багато енергії споживається телевізорами та  та іншими побутовими пристроями з увімкненою функцією stand-by. Діод, що світиться, означає, що пристрій постійно споживає струм з мережі. Щороку в країні марнується близько 300 000 МВт · год. електроенергії. Завдяки повному вимиканню пристроїв із мережі можна заощадити до 10% електроенергії протягом року.


Енергосервісна компанія ІННІТІ Енерджі Консалтинг пропонує для вас комплексний підхід до вирішення питання підвищення енергоефективності вашого житла. Зниження комунальних платежів – це реальність! Виконуємо енергоаудит, тепловізійну зйомку, утеплення, використовуємо професійне обладнання. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.