Практичні подарунки до Дня матері

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Поділіться своєю любов’ю та турботою цього Дня матері. Доставка квітів – один із багатьох способів покращити день вашої мами наступних вихідних. Але це ще не остаточний спосіб привітання.

День матері – чудове свято, і ми розповімо як цього року зробити більше корисних подарунків, ніж квіти та листівки з привітаннями. Раніше ми вже описували якими подарунками потішити батька. Але з мамами справа зовсім інша. На щастя, нижче ми зібрали безліч енергозберігаючих і практичних ідеї для прекрасної жінки, яка привела вас у цей світ.


Встановіть кондиціонер

Погода стає теплішою, а у вашому будинку, де ви провели дитинство бракує кондиціонера. Встановивши кондиціонер, ви зробите чудовий подарунок для мами. Крім того, не забудьте показати їй, як користуватися налаштуваннями таймера, щоб забезпечити максимальну продуктивність роботи приладу та розказати про вчасне очищення фільтрів. Пам’ятайте, кондиціонери та вентилятори охолоджують людей, а не кімнати.

Ви можете дізнатись більше про роботу та обслуговування вашого кондиціонера від Energy Consulting. Ознайомтеся з цікавими та корисними порадами щодо ефективності в нашому блозі.


Змініть лампочки

Який кращий спосіб показати свою любов матері, ніж заощадити їй кошти на витратах за електроенергію? Можливо, найпростіший і найдієвіший засіб для скорочення щорічних витрат на електрику настільки ж простий, як зміна лампочки. Заміна дорогих і неефективних ламп розжарювання у домі на світлодіодні лампи може заощадити близько 75-80% на рік. Крім того, вони можуть працювати в 10-20 разів довше, ніж звичайні лампи розжарювання. Заміна 15 неефективних ламп розжарювання у вашому домі на енергозберігаючі лампи може заощадити близько 1500 грн на рік. Для найбільшої економії, замініть старі лампи накалювання лампочками, які відповідають вимогам енергозбереження.

Щоб дізнатись більше про покращення освітлення у вашому будинку, перегляньте наступну публікацію.


Посадіть дерево

Що повітря очищає, вдень від спеки захищає ще й від вітру в час негоди, є частиною природи? Відповідь проста: дерево. Вірите ви в це чи ні, але невеликий вклад в благоустрій може скоротити витрати на енергію будинку в довгостроковій перспективі, створюючи додаткову тінь влітку. Проявіть креативність і посадіть для мами дерево в День матері, і через п’ять років вона зможе затінювати свій будинок в найкоротші терміни, заощаджуючи витрати на охолодження протягом літніх місяців. Дізнайтеся більше про енергоефективне озеленення.


Намагайтеся придумати корисний подарунок, який зможе допомогти вашій мамі заощаджувати кошти та енергію цілий рік. Проведіть цей день весело та приємно!

Хочете більше дізнатися про енергоаудит? Звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.