Проблеми з ізоляцією допоможе визначити енергоаудит

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Ізоляційні проблеми

Тут ми розповімо вам історію будинку, який добре опалювався, але ніколи не був теплим. У наших клієнтів в будинку були проблеми з ізоляцією.

Ми допомогли вирішити її ще минулого року – провівши енергоаудит. Мешканці, підозрювали що дім має проблему, але я не знали, наскільки великою є ця проблема насправді. Вони думали, що в них є погано ізольована кімната. Але їм знадобився ще місяць, щоб зрозуміти, що погано ізольований весь будинок.

Робітники, майстри, аудитори… Нехай вас не лякає присутність цих людей навколо вашого будинку, що оглядають горище і простукують стіни. Коли це все мине ви побачите результат. Ця робота, яка завершиться протягом дня чи двох, – зробить ваш дім кращим місцем проживання, зробить його більш комфортним, щоб жити і дешевше нагріти чи охолодити. І це великий плюс.


Історія одного будинку

“Одного року була досить холодна зима. Було багато снігу та півтора місяці надзвичайно холодних температур. Наш будинок був холодний. Було холодно скрізь, але в одній кімнаті температура могла бути до семи градусів нижчою, ніж решта будинку.

Тим часом горище було незвично теплим. Це означало, що весь сніг розтанув і заморожувався на даху та у водостічних трубах, створюючи льодові брили, що замерзаючи в водостоках, зупиняли стікання води. З води, що не мала куди стікати, утворювалися бурульки. Найбільші з них були справді небезпечно великі і падали з даху на землю. Це було страшно і небезпечно: могло завдати шкоди комусь, якщо він вийде з дому в невідповідний час, могло пошкодити наші жолоби.

Нічого подібного не відбулося, на щастя, але один з бурульок таки пошкодила бік нашого будинку. Найбільша проблема полягала в тому, що ми жили не тільки в холодному будинку, але також платили значну суму за опалення. Ми потребували допомоги професіоналів. Але не знали з чого почати.


Енергетичний аудит

За рекомендацією знайомих ми вирішили замовити енергетичний аудит нашого будинку. Це виявилося надзвичайно просто! Все, що нам потрібно було зробити, це зателефонувати до компанії Energy Consulting та замовити енергоаудит на весь будинок. І це спрацювало!

Наш енергетичний аудит зайняв близько двох годин. Наш аудитор пройшов через кімнати будинку з інфрачервоним тепловізором. Він подивився на нашу техніку. Він взяв наші найновіші рахунки за комунальні послуги, підключив їх до калькулятора, і дав нам загальне уявлення про те, як утримувати наш будинок. Потім він використовував наші рахунки за енергію, щоб підрахувати, скільки ми могли б заощадити. Насправді, середній домовласник може заощадити 5% -30% на рахунках за енергію, зробивши підвищення енергоефективності, рекомендовані енергетичним аудитом.

Його остаточний звіт містив безліч рекомендацій, які очікувано мали призвести до економії. Ця інформація була важливою, оскільки ми вирішували, які області нашого дому є пріоритетними для роботи. Було також захопливо спостерігати за роботою фахівців.

Ми розмовляли з енергоаудитором, гуляли по будинку, показуючи йому холодні кімнати і тепле горище, слухали рекомендації. Ми намагалися бути дуже старанними і уважними. Ми отримали стільки порад і рекомендації, що були вражені, адже через погану ізоляцію тепло виходило на вулицю і на горище, а кімнати залишалися холодними.

Зрештою, ми вже точно знали, що з нашим будинком було неправильно, і що ми можемо зробити, щоб це виправити.”


Зіткнулися з подібною проблемою? Фахівці з компанії Energy Consulting готові провести для вас енергоаудит вашого будинку. Для детальної інформації звертайтеся до нас за телефонами або пишіть на електронну пошту. Ціни на енергоаудит ви також можете дізнатися на нашому сайті. Ми працюємо у Львові, Івано-Франківську та Тернополі, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.