Професія експерта з питань енергетики

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Ми вже раніше писали про те, як можна підготуватися до опалювального сезону, отримавши оцінку енергії для вашого будинку. На цей раз, давайте поговоримо про кар’єрні питання.

Оцінка домашньої енергії – це серія випробувань, що показують витоки енергії в будинку, такі як витік повітря, погана ізоляція та втрата гарячої води. Визначивши джерела втрат енергії та внесення рекомендованих змін, домовласники можуть заощадити енергію та гроші, одночасно зменшуючи використання викопного палива. Дізнайтеся більше про оцінку енергії та перегляньте наш енергозберігаючий блог.


Аудитор домашньої енергії

Якщо ви плануєте кар’єру фахівця з енергетики, ви можете розглянути питання про отримання підготовки та сертифікації як експерта з питань енергетики або аудитора.

Незважаючи на існування деяких випробувань, які власники нерухомості можуть самостійно зробити, професіонал може виконувати більш глибокі випробування та забезпечити точні та надійні результати. Енергетичний експерт проводить цілий ряд випробувань із застосуванням спеціалізованого обладнання, такого як інфрачервоні камери, які демонструють важкодоступні ділянки проникнення повітря та відсутність ізоляції, а також тести на герметичність дверей, які показують ступінь витоків у будівлі.

Зростаюча кількість організацій забезпечує навчання та сертифікацію, щоб стати енергетичним експертом. Вимоги до сертифікації (і періодичної пересертифікації) можуть відрізнятися від одного навчального закладу до іншого, але найбільш поширеними навичками успішного професіонала є:

  • Поглиблене знання з енергетичної науки
  • Можливість аналізу та інтерпретації комунальних послуг
  • Правильне застосування діагностичних інструментів, включаючи герметичні двері, повітророзподілювачі та інфрачервоні камери
  • Хороші комунікативні навички, щоб надати результати та запропоновані дії для домовласника.

Деякі великі організації, які надають навчання, сертифікацію та інформацію про кар’єру, є такими:

  • Асоціація інженерів-енергетиків: сертифікований аудитор житлової енергії
  • Інститут підвищення кваліфікації: сертифікований фахівець з аналізу будівель
  • Мережа послуг житлової енергії: сертифікований аудитор

Також можуть існувати регіональні програми, місцеві коледжі та університети, які проводять навчання, а також індивідуальне навчання з використання діагностичних інструментів або державних програм.


Комплексні рішення з енергозбереження від компанії Energy Consulting – це шлях до економії коштів та енергії. У нас працюють лише сертифіковані працівники. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.