Пропонуємо літні енергозбереження

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Правда, важко повірити, як швидко зима перейшла в літо? Тільки вчора ми куталися в шарфи і прочищали свої двори від снігу, а діти ліпили снігових баб та грали в сніжки, а потім зігрівалися у своїх будинках. Але тепер все навпаки: шукаємо затінені місця, щоб сховатися від сонця та перепочити від спеки.

А ще, тепер ми, і ви повинні переконатися, що наші будинки та транспортні засоби готові до літнього сезону.


Поради для літнього сезону

По-перше, пропонуємо вашій увазі кілька основних базових порад з енергозбереження:

  • Закрийте штори: сонячне світло, особливо з вікон, що виходять на захід або на схід, може збільшити внутрішню температуру приміщення, тож закрийте штори, жалюзі, перш ніж піти на роботу і відкрийте їх знову, як тільки сонце сяде. Це допоможе зберегти витрати на охолодження.
  • Відключіть від електромережі всі електроприлади, крім холодильника, звичайно, тому що вони виділяють додаткове тепло.
  • Встановіть правильні температури кондиціонера, коли ви не вдома: це те, про що ми не раз вже говорили, але це дійсно працює. Вибравши температуру вашого будинку до 25 градусів або вище, коли ви вдома (і вище, коли ви знаходитесь далеко), ви зменшуєте кількість енергії, яку використовує система кондиціонування повітря. Це справді заощадить вам гроші.
  • Не забувайте добре провітрювати приміщення, але робити це необхідно вночі, коли повітря прохолодне.
  • Тримайте шини автомобіля належно накачаними, а двигун справним – двигун, який працює з максимальною справно, ефективний; ви заощадите гроші, маючи автомобіль, який працює на всі 100%. Стан шин також є ефективною мірою, заощаджуючи трохи готівки за кожну вашу подорож.
  • Використовуйте кондиціонер в своєму автомобілі як можна рідше, якщо не надто спекотно.
  • Спробуйте не перебувати на вулиці з 11:00 до 17:00, коли сонце найбільш активне.
  • В особливо спекотні дні краще вживати “легку” їжу. Це виключає довготривале використання плити чи духовки і допоможе зберегти ваш дім прохолодним. Снідати найкраще в 6-7 ранку, обідати – до настання полуденної спеки, а повечеряти – о шостій вечора.
  • Мийте руки в холодній воді. Це не тільки принесе вам відчуття полегшення, але і залишаючись в трубах, холодна вода не нагріє, на відміну від гарячої, вашу квартиру.

По-друге, уважно стежте за сайтом ІННІТІ Енерджі Консалтинг. Є багато корисних порад щодо енергоефективності, які ви можете знайти, перейшовши до нашого блогу.

І останнє, насолоджуйся літом!


Хочете відчути справжню економію на комунальних тарифах? Компанія ІННІТІ Енерджі Консалтинг доведе вам це. Використовуючи сучасні методи обстеження будівель, такі як, енергоаудит та тепловізійна зйомка. Дивіться вартість наших послуг в розділі “Ціни“. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.