Прості способи заощаджувати енергію та економити

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

22 квітня люди у всьому світі відзначають День Землі.  Це день захисту природи, день акцій з метою залучення уваги громадськості до проблем нашої планети та необдуманого витрачання її ресурсів.

Долучитися до відзначення Дня Землі дуже просто – почніть з себе. Адже краще не просто спостерігати за цією подією, а внести прості зміни в своє життя, які допоможуть вам заощадити гроші, зберегти енергію та зменшити вплив на навколишнє середовище.


Що може зробити кожен

Ось прості речі, які ви можете зробити, щоб заощаджувати енергію щодня:

  • Якщо це можливо, максимально використовуйте теплу погоду, щоб користуватися автомобілем рідше. Прогуляйтесь або їдьте на велосипеді. Це зменшує викиди вуглецю в атмосферу, заощаджує гроші та робить вас здоровим.
  • Повісьте на свої вікна щільні штори, щоб зменшити нагрівання будинку влітку на 33%.
  • Відкривайте вікна вночі і під ранок – дозвольте природній вентиляції охолодити ваш будинок безкоштовно.
  • Старайтеся сушити одяг на свіжому повітрі або використовуйте сушарки з датчиком вологості, який буде автоматично вимикатися, коли одяг висохне.
  • Слідкуйте за роботою охолоджувального обладнання: вчасно замінюйте фільтри, щоб зменшити неефективність та заощадити енергію. Переконайтеся, що вентиляційні отвори не заблоковані меблями, килимовими покриттями або шторами, щоб гарантувати, що ваш будинок охолодиться швидко.
  • Економте гроші та енергію, використовуючи денне світло, щоб, природним чином освітлити свій будинок.
  • Встановіть на подвір’ї ліхтарі на сонячних батареях. Це дасть вам змогу економити на освітленні коли стемніє.
  • Обов’язково закривайте вікна та двері під час нагрівання або охолодження вашого будинку.
  • Зберігайте ваш будинок прохолодним, використовуючи відкритий гриль замість духовки.

Ви маєте нагоду замислитися і долучитися до збереження зовнішнього середовища та багатств природи. Перегляньте блог Energy Consulting, щоб отримати більше ідей щодо того, як заощадити енергію та гроші не тільки в День Землі, а й постійно. Скористайтеся послугою тепловізійної зйомки від компанії Energy Consulting та дізнайтеся чи ефективно ви використовуєте паливні ресурси для обігріву будинку.

© 2019 Smarty.