Проведіть енергоаудит цієї осені

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Листопад зазвичай приносить за собою більш прохолодну погоду, а опале листя тепер може прикрашати лише ваші оселі. Літо пролетіло, і незабаром офіційний початок осені. Час шукати в шафі теплі светри та готувати гарячі напої.

Зміна сезонів – це гарний привід для прикрашання будинку, випікання тістечок та відчуття свята. Подумайте також, що ви можете зробити для зменшення витрат на утримання будинку та для заощадження енергії.


Переосмисліть матеріали декору

Якщо ви любите прикрашати свій будинок гарбузами, чи “косою” з кукурудзи – це справді може підняти настрій та створити атмосферу свята. Приємно їсти за обіднім столом, прикрашеним гарбузом зі свічкою. Якщо ви використовуєте справжні гарбузи, ви можете компостувати ці всі прикраси наприкінці сезону, а не відправляти їх у підвал або смітник.


Обробка вікон

Якщо ви замислюєтесь над тим, як змінити свої вікна на щось сезонне, пам’ятайте, що це не тільки прикраса, але й економія енергії! Тканини та кольорові штори відіграють певну роль, допомагаючи вам заощаджувати енергію, але важливо, як саме вони встановлені. Штори слід повісити якнайближче до вікна, але не перекриваючи доступ до радіаторів опалення. Якщо вони встановлені правильно, то можуть зменшити втрати тепла від приміщення до 25%.

Більш прохолодна температура на вулиці означає, що кондиціонер може не знадобитися, вистачить лише вентилятора. Не забувайте вимикати його, коли виходите з кімнати.

Як завжди, сезонні зміни – чудовий час, щоб подумати про професійний енергетичний аудит будинку, щоб дізнатись, де можна максимально збільшити енергозбереження у вашому домі. Ви можете заощадити 5% -30% на рахунку за електроенергію, зробивши рекомендовані оновлення після оцінки.

Як тільки ви закінчите прикрашати будинок, сідайте перед каміном, захоплюйтесь святковим декором та насолоджуйтеся енергозбереженнями!


Дізнайтеся більше про види та вартість енергоаудиту від компанії Energy Consulting. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.