Придбайте велосипед та заощаджуйте енергію

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Раніше ми вже розповідали як можна цікаво провести День Землі. І хоча цей день не може бути головним днем ​​для більшості людей, ми думаємо, що краще провести його весело. Кожен особливий день – це привід для того, щоб зробити щось нове, чого зазвичай ви не робите. Наприклад, цього року на День Землі, придбайте собі чи коханій людині новий велосипед!


Економія палива + спорт

Та перш ніж відкинути цю пропозицію, дозвольте сказати кілька слів. Якщо ви думаєте, що ви і велосипед це дві не сумісні речі, ви можете помилятися. Коли ви навчалися у школі чи університеті, можливо вас спіткав якийсь невдалий випадок.

Але тепер прийшов час, щоб речі змінювалися. Придивіться добре в якому чудовому місті ви живете. Як багато навколо дерев та квіті, можливо ви не помічали їх з вікна автомобіля. Тепер ви можете неймовірно швидко дістатися до справді хороших магазинів оминаючи корки та не забруднюючи при цьому повітря. Це дуже круто! Добре, коли ви живете у місці, де продуктовий магазин знаходився на відстані пішої прогулянки чи ще ближче. І тому, що все знаходиться на відстані пішої прогулянки, це буде безглузда витрата пального, щоб просто проїхати весь цей час.

Катання на велосипеді спалює жир не гірше за біг. Почавши крутити педалі, можна за одну годину спалити 300-500 калорій. Фізичні навантаження прискорюють метаболізм, повертаючи стрункість ногам, підтягнутість всього тіла.

Тому придбання велосипеда – це дійсно безпрограшна справа. Ви заощаджуєте паливо (це означає, що й заощаджуєте трохи грошей), і отримуєте безкоштовні навантаження для організму. Це також приведе вас в прекрасну фізичну форму, заняття на природі, на які іноді потрібні заохочення. Можливо, що ви коли-небудь станете вправним велосипедистом.

Обіцяйте, що перед тим, як виїхати на дорогу зі своїм новим транспортом, ви прочитаєте на правила дорожнього руху для велосипедистів.


Звертайтеся до працівників компанії Energy Consulting та отримуйте інформацію про можливі способи економії енергії та коштів. Пропонуємо для вас тепловізійну зйомку, енергоаудит будинків та підприємств. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.