Привчайте дітей берегти енергію

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Всім нам іноді хочеться знову почувати себе як дитина. Це так неправильно? Можна іноді вдатися до деяких прийомів: їсти бутерброди і торти, замість обіду, їздити по вулиці на велосипеді в своє задоволення, і зателефонувати мамі, щоб поскаржитися на застуду. Ще одна річ, яка повертає всіх до дитинства, – це пограти у відеоігри.


Бережіть енергію та привчайте до цього дітей

Можливо, в дитинстві ви грали у відеогру під назвою Energy Elf на комп’ютері батька (який був ще з величезним монітором). В грі Energy Elf ви йдете навколо будинку, ідентифікуючи та вивчаючи факти про те, що ви можете зробити, щоб заощадити енергію вдома. Ідея в тому, що у вас є короткий період часу, щоб знайти всі енергозберігаючі предмети, перш ніж гігантський енергетичний ельф, який іноді заглядає в одне з вікон величезним оком, вичерпує всю енергію з дому. Зараз також можна знайти в мережі багато освітніх ігор для ваших дітей, щоб дізнатись більше про розумне використання енергії.

Звичайні ігри можуть наближати дитину до сім’ї та до реального життя з усіма його проблемами та завданнями. Популяризувати енергозберігаючий спосіб життя потрібно з дитинства. Енергозбереження для дітей – це інвестиції сучасних батьків в майбутнє свого покоління.

На сайтах для батьків та вчителів доступно безліч ресурсів, щоб їхні молоді учні могли дізнатись, звідки потрапляє енергія, і як вони можуть змінити ситуацію, ефективно використовуючи її. Поставте собі за мету, щоб навчити дітей заощаджувати енергію. Ознайомте їх з історією енергії, з хронологією проривів та подій, що стимулювали розвиток різних джерел енергії та відомості про історичних діячів, які пройшли шлях у галузі фізики та енергетики. Знайдіть цікаві ідеї для наукових експериментів, які можуть надихнути нове покоління для нових відкриттів.

Для старших школярів, які готуються до вибору майбутньої професії, наприклад, фахівця в галузі екологічно чистої енергетики, енергетичного аудитора, можна дібрати цікаву інформацію. Сподіваємося, що корисні поради з нашого блогу ІННІТІ Енерджі Консалтинг та освітні заходи в школі допоможуть вашим дітям знайти свою роль в енергозбереженні.


Компанія ІННІТІ Енерджі Консалтинг надає послуги з енергозбереження для приватних та державних установ. Перегляньте прайс на наші послуги. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.