Психологія енергозбереження

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

В попередніх публікаціях нашого блогу ми вже описували деякі інструменти та стратегії, що базуються на поведінковій психології, яку використовують деякі компанії та організації, щоб заохотити людей використовувати менше енергії та купувати чисту енергію. Ось ще один.

Чи задумувалися ви чому ми, прості мешканці, так неохоче налаштовуємо наші термостати на нижчу температуру взимку? Наша культура обумовила нас, щоб уникати всього дискомфортного. Іншими словами, ми вважаємо, що ми повинні постійно почуватися добре.

Існує така думка, що висловлювати лише позитивні речі усім, хто оточує вас, це не завжди добре. Нам треба чути правду іноді, навіть якщо це неприємно, і виконувати наші обов’язки.

Деякі останні досягнення в психології поведінки допомагають наркозалежним подолати їх залежність. Люди навчаються спостерігати і випробувати, але зберігати це окремо від своїх думок, почуттів, відчуттів та спогадів. Іншими словами, спостерігайте, але не беріть активної участі. Потім ці особи допомагають ідентифікувати свої особисті цінності та вживати заходів щодо них.


Спостерігайте, приймайте і фіксуйте

Просто подумайте про величезні переваги, які наша країна зможе отримати, якщо б ми всі застосували деякі з цих принципів поведінкової психології в нашому власному житті.

Наприклад, Сполучені Штати імпортують занадто багато нафти. Вони залежні від нафти, що спричиняє багато внутрішніх проблем. Наша залежність від іноземної нафти має серйозні проблеми національної безпеки. США одного року витратили більше чверті трильйонів доларів на іноземну нафту, що сприяло зростаючому дисбалансу в торгівлі. Коли американці купують більше, це впливає на курс валюти. Коли значення курсу долара знижується, ціна імпортних товарів зростає, завдаючи шкоди споживачам. Витрата коштів за кордоном для придбання нафти забирає цінні ресурси, які можна було б добре використати вдома, наприклад, відновити інфраструктуру та створювати більше місцевих робочих місць.

Якщо ми відступаємо і об’єктивно спостерігаємо, що наше суспільство залежне від нафти, то визнайте, що наш теперішній шлях не є успішним для гарного майбутнього, ми можемо почати займатися вирішенням цієї проблеми. Чи існують речі, які кожен з нас може зробити, щоб допомогти? Абсолютно! Чи будуть вони безболісними? Напевно, ні!


Речі, які ми можемо зробити

  • Придбайте і керуйте транспортним засобом, який є більш економічним або використовує альтернативне паливо, включаючи електрику.
  • Прогуляйтеся, їздіть на велосипеді, і, якщо це можливо, використовуйте громадський транспорт замість автомобіля.
  • Коли треба їхати автомобілем, плануйте маршрути, щоб заощадити на кількості поїздок та їздити в економічному режимі.
  • Заберіть непотрібні предмети з машини: більша вага означає більше палива, необхідного для його переміщення.
  • Тримайте шини, роздуті за тиском, запропонованим виробником.

Давайте зробимо свою роботу, щоб забезпечити майбутнє для себе та майбутніх поколінь. Зробіть нашу країну безпечнішою. Забезпечте майбутнє економічного добробуту України. Залучіть до цієї справи друзів. Є багато дій, які ми можемо вжити, щоб зменшити споживання нафти.


Найкращий спосіб зменшення комунальних платежів – проведення професійного енергоаудиту. Звертайтеся в компанію Energy Consulting. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.