П’ять енергозберігаючих речей, яким ви подякуєте

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Ви можете з впевненістю подякувати Всесвіту за енергозберігаючі лампочки, енергетичні аудити на дому, енергоефективні прилади та наявність громадського транспорту.

Будьте вдячними та щасливими! Навіть буденні речі, яких ми не помічаємо, можуть бути корисними для вас. Дякуйте своїм друзям і родині, роботі, яку ви любите, новому будинку… А також нам, за нові способи, які ви знайшли для економії енергії (і грошей!), вони полегшують ваше життя.


Прості речі навколо нас

Будьте вдячні за домашнє тепло та комфорт. Тепло в домі це важлива складова енергетичної ефективності будинку. Першим кроком, який потрібно здійснити при виявленні проблем з теплом, є проведення енергетичного аудиту ліцензованими фахівцями. Аудитори перевірять весь будинок, включаючи всі кімнати, щоб сказати вам, які заходи ви могли б здійснити для покращення ситуації. Якщо ви виконаєте рекомендовані оновлення, ви можете заощадити від 5% до 30% на рахунку за енергію.

Будьте вдячні за знижки на придбання побутових приладів. Слідкуйте в мережі Інтернет за повідомленями про знижки на придбання енергозберігаючої побутової техніки. Вона не тільки заощадить енергію, але також ефективніше виконуватиме свою роботу.

Будьте вдячні за енергоефективне освітлення. Енергозберігаючі лампочки використовують на 25-80% менше енергії, ніж традиційні лампи накалювання, і вони можуть працювати в 3-25 разів довше. Правильна лампочка також може запропонувати чудове м’яке світло, як вам справді сподобається.

Будьте вдячні за програмовані термостати. Придбайте програмований термостат, щоб зекономити енергію та гроші на вашому рахунку на опалення взимку. Повертаючи термостат від 10 до 15 градусів протягом восьми годин, можна щорічно економити від 5% до 15% при витратах на опалення та охолодження. Будьте певні, що в будинку оптимальна температура, а вашим гостям комфортно завдяки новому програмованому термостату.

Будьте вдячні за громадський транспорт. Транспорт відповідає за 71% споживання нафти і газу в США. Це неймовірно. Перед тим, як використати машину, щоб поїхати по справах або зробити покупки, подумайте, чи є спосіб обійтися без автомобіля. У великих містах велика частина населення користується громадським транспортом, а система автобусів зручна і легка у навігації.


Ми вдячні вам за те, що ви приділили свій час для ознайомлення з порадами підвищення енергоефективності, в тому числі дізналися способи заощаджувати енергію та гроші. Слідкуйте і далі за нашими публікаціями.

Замовляйте енергоаудит в компанії Energy Consulting! Ви можете замовити тепловізійну зйомку, заповнивши форму нижче або передзвонивши нам.

© 2019 Smarty.