Розумний будинок

Розетки та вмикачі

Розумні розетки

Відправились у подорож і не пам’ятаєте чи виключили праску? Розумні розетки мають масу корисних функцій! Вміють контролювати рівень енергоспоживання, видають сигнал тривоги при наближенні рівня навантаження до гранично допустимого значення або при критичному підвищенні температури вище 55 ° С.

Автоматично визначають несправні електроприлади і відключають їх для запобігання короткого замикання, та ще при цьому і повідомляє про проблему по електронній пошті або SMS.

Дізнатись більше

Смарт-дзвінок

Смарт-дзвінок оснащений PIR-сенсором, який реагує на присутність людей. Коли в радіусі трьох метрів від дверей з’являється людина, камера автоматично починає записувати відео, а на смартфон відправляється сповіщення. При поганому освітленні включаються нічний режим зйомки. Всі ролики зберігаються в «хмарі». Використовується інтелектуальна система розпізнавання осіб, щоб розрізняти сторонніх і членів сім’ї. Відповідна позначка з’явиться в повідомленні про нових відвідувачів.

Дізнатись більше
Про систему розумний будинок

Безпека з системою SMARTY

Ви можете бути спокійні, що ваше житло під наглядом. Якщо зловмисники намагатимуться проникнути в квартиру через двері або вікна, Датчики руху та відкриття це визначуть і надішлють сигнал до служби охорони і на ваш смартфон.

Дізнатись більше
img

Енергоефективність вашої оселі

Одним з приборів, які ефективно використовують енергію в системах опалення, вентиляції та кондиціонування, є термостат.

Вони встановлюють безпосередньо на радіаторному клапані опалювального приладу і підтримують комфортну або ощадливу температуру. Одна з енергозберігаючих функцій – «Відкриті вікна» – відключає радіатор при спрацювані датчиків відкритих вікон. Така система, дає можливість економити теплову енергію.

Дізнатись більше
Голосове управління завдяки вашим телефоном

Голосове управління вашим будинком

Голосове управління забезпечує просту інтеграцію систем розумного будинку з Apple, HomeKit, Google, Amazon Home Echo, іншими платформами, що додає функції голосового управління всіма інженерними системами в системі домашньої автоматизації.

Дізнатись більше
img
mask

Єдина платформа домашньої автоматизації

Напрямок розумних будинків розвивається вже давно. За цей час з’явилося безліч різних постачальників «розумного» обладнання. Проте об’єднати їх в єдину систему майже неможливо, так як працюють на різних протоколах.

Чому OpenHAB?

openHAB реалізує єдину шину, тобто дозволяє об’єднати всі пристрої з різними протоколами в єдину мережу, абстрагуючи користувача від кожного конкретного протоколу. Таким чином, можна користуватися єдиним засобом управління (скажімо, додатком на смартфоні) і реалізувати як завгодно складну логіку взаємозв’язку між пристроями.

Дізнатись більше

Обираємо кращих

Тільки кращі рішення для вашої оселі.

© 2019 Smarty.