Що корисного зробити в останні дні літа

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Перевірте віконні рами в будинку на витоки повітря.

Відпустка вже давно закінчилася, але ви ще не зовсім готові відмовитися від літа. Воно все ще красиве, тепле і сонячне, хоча всього лише кілька тижнів до офіційного першого дня осені. Так, це станеться дуже скоро.

Але ще залишається час, і існує безліч способів, за допомогою яких ви можете використати цей час з користю для себе і свого дому. Ніхто не хоче думати про холод, коли ще 25 градусів тепла, але ви можете використовувати приємну погоду, щоб підготувати свій будинок до майбутнього холодного сезону.


Використайте теплі дні літа

Ось декілька речей, про які слід подумати:

  • Розгляньте проведення домашнього енергетичного аудиту. Домашній аудит добре показує, як і де ваш будинок втрачає енергію. Погана ізоляція, старі вікна та витоки повітря можуть призвести до втрати холодного повітря в літній період і теплого повітря взимку. Краще виявити всі ці проблеми влітку і, безумовно, вирішити їх до настання холодів, коли і ваша рішучість, і погода цьому сприяють.
  • Спробуйте самостійно знайти будь-які витоки повітря. Звичайно, з енергетичним аудитом це зробити набагато швидше і простіше, але ви також можете спробувати це зробити самостійно. Проведіть прості тести з полум’ям свічки.
  • Подивіться, як підвищити ефективність вашого опалення. Знову ж таки, ви не хочете думати про опалення прямо зараз, адже все ще знаходитеся під теплими променями сонця. Але краще розслабитися і бути в теплі, коли температура знизиться.

Просто пам’ятайте: у вас ще є кілька тижнів теплого літа, ви можете встигнути ще відпочити і подбати про свій будинок. Використовуйте теплу погоду, поки вона все ще тут.


Існує безліч способів приготування будинок до настання зими. Перегляньте ці поради, щоб розпочати роботу прямо зараз. Вирішили замовити енергоаудит будинку? Без проблем. Звертайтеся до компанії Energy Consulting за безкоштовними консультаціями. Чекаємо на ваші повідомлення та дзвінки. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.