Що слід врахувати при встановленні сонячної електричної системи

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Хочете встановити в себе сонячні батареї? Далі ми розкажемо про 3 речі, які слід враховувати щоб все вдалося.

Встановлення сонячних панелей вимагає правильної орієнтації та нахилу, і найкраще використовувати професійних майстрів.

Чи знали ви, що достатня кількість сонячної енергії надходить до Землі кожен день, щоб забезпечити загальне споживання енергії у світі? Це дуже багато енергії! Сонячна енергія – найкращий поновлюваний ресурс для вашого будинку.

Якщо ви розглядаєте сонячну електричну систему, вам спочатку потрібно відповісти на ці запитання:

Чи має ваш будинок безперешкодний доступ до сонячного світла протягом більшості дня або всього дня протягом усього року?
Чи є у вашого будинку достатньо великий дах або місце для розміщення потрібної системи?
Чи є якісь перешкоди, які забороняють використання панелей сонячних батарей?


Чи варто інвестувати?

Якщо у вас достатньо сонячного світла, простору та грошей для інвестування в сонячну електричну систему, і якщо немає юридичних проблем, – починайте. Але перш ніж піти і придбати будь-яку систему, розглянемо ці три речі:

1. Правильний підрядник має значення
Ваша система сонячної електрики або фотоелектрична система повинна бути відповідного розміру, правильно розташованою, встановленою та налаштованою для досягнення оптимальної продуктивності. Найкраще обрати професіоналів, щоб встановити вашу систему. Переконайтеся, що ваш підрядник належним чином отримав ліцензію або сертифікований для роботи з системами сонячної енергії та перегляньте, який досвід роботи має компанія. Якщо ви зацікавлені в використанні лише енергії виробленої сонцем, переконайтеся, що представники компанії раніше встановили автономну систему. (Те саме стосується і мережевих систем)

2. Яку систему обрати?
При встановленні сонячної електричної системи, вам доведеться з’ясувати, наскільки великою система повинна бути для задоволення ваших потреб у електроенергії. По-перше, переконайтеся, що ви вже досягли певного рівня енергозбереження, наскільки це можливо: це означає що потрібно створити менше енергії та зменшувати щомісячні рахунки! Далі, подумайте про те, скільки енергії вам потрібно виробити. Чим більше енергії потрібно, тим більшою система повинна бути.

Фотогальванічні системи потужністю від 1 до 5 кВт зазвичай є достатніми для задоволення потреб більшості власників будинків і малих підприємств.

3. Орієнтація та нахил
Фотогальванічні модулі повинні бути правильно орієнтовані, щоб зібрати максимальну кількість щоденного та сезонного сонячного світла. Як правило, у північній півкулі це означає, що оптимально розміщувати їх на півдні. Тим не менш ви можете налаштувати модулі до 45 градусів на схід або захід без значного зниження продуктивності. Якщо ви плануєте монтувати свої модулі на даху, розгляньте кут і стан даху, ландшафт, який може перешкоджати прямому сонячному світлу, а також місцеві погодні умови, які можуть вплинути на виробництво електроенергії.


На сам кінець

Щоб дізнатися більше про сонячну енергію вдома, поверніться в наш блог. У нас є кілька публікацій, присвячених сонячній енергії вдома. Ці теми включають основи сонячної енергії, пасивну сонячну енергію та фінансові переваги сонячної енергії.

Щоб досягти оптимальної продуктивності, обов’язково запрошуйте та консультуйтеся у професіоналів. Адже для нашої країни ця тема тільки набирає популярності. Нехай використання сонячної електричної системи буде для вас продуктивним.


Дізнайтеся чи готовий ваш будинок до використання сонячної енергії та чи є він достатньо енергоефективним. Звертайтеся в Energy Consulting та замовляйте тепловізійну зйомку чи енергоаудит. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті.

© 2019 Smarty.