Що таке оцінка енергоефективності будинку?

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Читайте та дізнавайтеся, як показник енергоефективності може допомогти власникам будинків, орендарям і покупцям краще зрозуміти споживання енергії для будинку.


Чи знаєте ви показник енергоефективності вашого будинку?

Проста відповідь на це питання може допомогти зробити будь-який будинок зручнішим і доступнішим місцем для життя.

Енергетичний аудит  – це простий спосіб для власників житла, покупців і орендарів отримати достовірну інформацію про використання енергії в будинку, яку потім можна використати для порівняння з іншими об’єктами нерухомості.

Зображений в простій шкалі від 1 до 10 (10 – найбільш ефективний), звіт енергоефективності може бути використаний для оцінки використання енергії вдома, пов’язаних з цим витрат і надання доступних пропозицій для підвищення його ефективності.


Для чого знати енергоефективність будинку?

Хочете продати свій будинок? Ви можете використовувати показник енергоефективності, щоб показати інвестиції в енергозбереження, які ви зробили, і продемонструвати їх в майбутньому.

Ця інформація також може використовуватися оцінювачами та кредиторами, що робить ваш будинок привабливішим і доступнішим для потенційних покупців. Покупці цінують якомога більше інформації при порівнянні будинків, а показник енергоефективності будинку – це один з інструментів, який вони можуть використовувати для прийняття обґрунтованого рішення.


Будьте розумним споживачем: знайте про споживання енергії та витрати вашого будинку

Більшість людей сьогодні купують або орендують будинки без будь-якої інформації про очікуване споживання енергії та витрати на його утримання або як економічно ефективно знизити споживання енергії в будинку.

Бути розумним споживачем означає знати все, що ви можете про потенційну покупку. Використання енергії нового будинку впливає на ваш комфорт, якість повітря в приміщенні і щомісячні витрати.

Запитайте про енергоефективність будинку, щоб отримати всю необхідну інформацію, щоб зробити усвідомлену покупку. Перед орендою попросіть орендодавця надати оцінку енергоефективності. Якщо ви купуєте або рефінансуєте свій будинок, показник енергоефективності може допомогти вам отримати більший кредит або додаткові варіанти фінансування.

Якщо ви вже переїхали, ще не надто пізно бути розумним споживачем: отримайте показник енергоефективності, щоб знайти доступні рішення, які можуть поліпшити енергетичні показники вашого будинку. За показником енергоефективності можна навіть отримати рекомендації по модернізації домашніх енергоносіїв.


Як мені отримати оцінку енергоефективності будинку?

Замовте повноцінний і якісний енергоаудит, який проведуть експерти, що займаються професійно цим видом діяльності. Отримайте реальну оцінку енергоефективності вашого будинку і збережіть тепло в ньому.


Хочете отримати додаткову інформацію? Ознайомтеся з нашою сторінкою Energy Consulting. Звертайтеся, і ми готові надати вам швидку і якісну допомогу.

© 2019 Smarty.