Що таке сучасна інтелектуальна мережа

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Сучасна інтелектуальна мережа пропонує споживачам багато корисних переваг. Оцінювання домашньої енергії є практичним, зрозумілим способом підвищення загальної ефективності вашого будинку. Навчання, як краще керувати домашнім використанням енергії, може призвести до суттєвої економії коштів. Ви могли залучити допомогу професійного аудитора для проведення оцінки або покладатися на щорічний, самостійний огляд – але що, якщо ви зможете контролювати споживання енергії у вашому домі на щомісячній, щотижневій або навіть щоденній основі?

Це саме те, що пропонує технологія Smart Grid, забезпечуючи як споживачам, так і комунальним підприємствам інформацію, необхідну для ефективного управління споживанням електроенергії в реальному часі.


Що таке Smart Grid?

Smart Grid технології часто називають “модернізацією електричної мережі”, і коли ви думаєте про те, як визначається ваш щомісячний рахунок за енергію, все починає мати сенс. Розглянемо типовий процес: читач виходить, щоб записати сьогоднішній показник свого лічильника і віднімає цей показник від показника попереднього візиту – цей розрахунок може лише визначити, скільки енергії було використано за певний час. Інтелектуальний лічильник модернізує цей процес, що дозволяє вам усвідомлювати, як використовується енергія, не тільки від місяця до місяця, але й погодинно.

Чим більше відомо, як ви використовуєте домашню енергію, тим більший контроль над споживанням електроенергії та вашим бюджетом. Можливо, ви більше схильні користуватись посудомийною машиною не в час пік, коли тариф є дешевшим.

Невеликі коригування можуть призвести до величезної економії енергії. Очікується, що модернізована Smart Grid заощадить споживачам величезні суми грошей протягом наступного десятиліття на рахунках за комунальні послуги.

Оскільки спроби використання сучасних технологій для підвищення ефективності роботи електромережі продовжуються, споживачі матимуть не тільки більше можливостей щодо управління електроенергією, але й більші можливості отримати значні заощадження в довгостроковій перспективі.

В Україні ведеться робота над застосуванням в національній енергосистемі новітніх революційних технологій та підготовка до впровадження в країні системи інтелектуальних мереж Smart Grid.


Зацікавлені в зменшенні комунальних рахунків? Компанія ІННІТІ Енерджі Консалтинг до ваших послуг: професійна теплоізоляція, моніторингові системи, енергетичні обстеження та інші енергозберігаючі послуги. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.