Що відбувається після проведення енергоаудиту

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Ви таки вирішили зробити собі і рідним різдвяний подарунок – енергетичний аудит у домі? Тоді пропонуємо вам авторитетну компанію для виконання роботи – Energy Consulting. Що ж буде відбуватися під час енергоаудиту та після нього?


Виправляємо недоліки

Якщо ви з дружиною вже раніше провели енергоаудит для вашого будинку декілька років тому, але, крім заміни дверей та вікон, ви не виконали послідовно всіх заходів, призначених для підвищення продуктивності додому, саме час все виправити. Наприклад, зверніть увагу на мансардну ізоляцію, яку ви не перевіряли багато років. Витоки в фундаменті, тріщини у стінах і в стелі – все це залишилося і краде енергію.

Тепер, коли настала люта зима, яка, здається, прийшла на довго, мені цікаво, чому ви не нічого не робили раніше. Можливо, ви відчували себе трохи перевантажені роботою, хоча знали, що  можете заощадити 5% -30% на рахунках за комунальні послуги.


Замовляємо енергетичний аудит

Нарешті, після довгих вагань ви таки зважилися на повторний енергоаудит будинку. Звернувшись до компанії Energy Consulting, в якій працюють експерти, що аналізують енергетичні аудити на дому, а потім пропонують послідовні кроки вдосконалень. Зазвичай аудитори озброєні лише кількома інструментами: тепловізором, драбиною, контрольним списком запитань до вас, а також сукупністю ідей.

Через кілька годин аудитор, обстеживши ваш дім, запише варіанти, встановить їх пріоритетність і надасть вам кошторис витрат, щоб зробити ваші наміри ефективними та реальними. Деякі оновлення є базовими: більше енергоекономних ламп, встановлення жалюзі чи щільних штор, утеплення мансарди. Інші поради, які не здавалися вам терміновими раніше: ізоляція труб котла, встановлення спеціального покриття на стіну навпроти печі, щоб відбити тепло в кімнату. Ці виправлення дуже важливі, тому варто їх зробити.

І на відміну від вашої першої зустрічі з аудиторською діяльністю, якій ви не надали гідного значення, ви усвідомите, що є сенс для модернізації. Після того як ви ізолюєте труби і встановити відбиваючий щит, ви будете спостерігати, як ваші рахунки зменшуються. Наступного року, можливо, ви зможете здійснити бульш масштабніші перетворення свого будинку.


Щоб отримати додаткові знання про енергозбереження, перегляньте ресурс Energy Consulting. Якщо ви вирішили провести домашній аудит енергії у вашому домі, то виконання деяких поступових змін допоможе вам заощадити гроші та енергію.

© 2019 Smarty.