Шлях до досконалого використання енергії

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Кожен з нас хоче жити комфортно. Пропонуємо до вашої уваги посібник споживача по вдосконаленню використання енергії вдома. Зручний будинок є енергоефективним будинком. Наведені нижче кроки визначають процес вдосконалення вашого будинку за допомогою оновлення енергії та висвітлюють важливість вибору сертифікованих фахівців у галузі енергетики для дому.


Отримайте ретельний аудит домашньої енергії

Не всі підрядники однакові. Деякі зосереджені на кухні, деякі – у ванних кімнатах. Деякі з них зосереджуються на вдосконаленні енергії вдома – на способах зробити ваш будинок комфортним, енергоефективним та здоровим. Шукайте компанії, в яких працюють працівники, які мають сертифікати стосовно домашньої енергетики.

Оцінка ефективності вдома або енергетичний аудит вимагає спеціального обладнання та навчених осіб – енергетичних аудиторів – для експлуатації цього обладнання. Енергетичні аудитори, які проходять професійну сертифікацію, мають всі необхідні документи, що підтверджують їхню кваліфікацію для оцінки домашньої ефективності.

Важливим етапом енергоаудиту є визначення місць витоку повітря з вашого будинку. Повітря протікає через лицьові панелі на вимикачах і розетках, а також навколо дверей, вікон, труб та під раковинами. Зберіть їх разом, і ви можете мати простір у розмірі вікна ванної кімнати – можливо, навіть більший. Сертифіковані енергоаудитори використовують такі інструменти, як детектори витоків газу, детектори монооксиду вуглецю та інші вимірювальні апарати для тестування, щоб дати вашому будинку ретельну оцінку.

Обов’язково запитайте, чи сертифікований ваш аудитор та яке обладнання буде використовуватися для оцінки. Якщо ваш аудитор просто збирається пройти через ваш будинок та оцінити, яка робота повинна бути зроблена, у вас немає досвідченого підрядника. Поцікавтеся, чи можете ви супроводжувати аудитора під час оцінки, щоб дізнатися більше про ваш будинок.

Хоча всі будинки різні і їх необхідно оцінювати на основі власних унікальних характеристик, більшість житлових будинків можуть отримати користь від подібних видів поліпшень. Перш ніж почати свій енергетичний аудит, обов’язково проконсультуйтеся з підрядником про наступні речі. Деякі модернізації ви можете зробити самостійно, наприклад, замінити холодильник або встановити програмований термостат, якщо ви знаєте, що це значні джерела втрати енергії.


Пломбування повітря

Аудитор може з’ясувати, скільки повітря витікає з вашого будинку. Це, як правило, найбільше джерело втрат енергії в будинку, і усунення цих прогалин є одним з найшвидших способів зробити ваш будинок більш комфортним та ефективним. Зменшення повітряного потоку може окупитися всього за п’ять років.


Програмований термостат для системи опалення

Більшість водонагрівачів нагрівають воду до заданої температури, а потім підтримують її. Це означає, що весь день і ніч, водяний обігрівач вмикається і вимикається, просто зберігаючи воду встановленої температури. Вимикайте водонагрівач, коли він не використовується. Зменшення температури на кілька градусів може заощаджувати наполовину більше енергії.

Це здається очевидним, але, як і водяний нагрівач підтримує встановлену температуру, навіть коли її не використовують, термостат робить те ж саме для всього будинку. Встановіть програмований термостат і регулюйте температуру, коли ви не вдома.


Мансардна і стінна ізоляція

Чим більша різниця між внутрішньою та зовнішньою температурою, тим більше енергії буде потрібно для підтримки комфортної температури у вашому домі. Додавання ізоляції між приміщеннями та мансардою зменшує цей попит на енергію. Залежно від того, де ви живете, заощадження від ізоляції ваших стін та мансарди можуть майже вдвічі більшими, ніж заощадження від пломбування повітря.


Замініть холодильник

Як і нагрівач води, холодильник має встановлену температуру, яка сильно відрізняється від повітря поза ним. Герметичний, краще ізольований холодильник з новими механічними системами дозволить заощадити більше енергії. Залежно від попередньої моделі, новий енергоефективний холодильник може заощадити до 3000 грн на рік.


Інструменти енергоаудиту

Інфрачервона камера (тепловізор) може відображати відмінності температур між поверхнями та допомагає визначити, чи є стіни добре ізольованими. Вона може відображати протяги та вологість, що може призвести до проблем з цвіллю. Вимірювач окису вуглецю використовується для визначення того, чи є ваші пристрої згоряння належним чином вентильовані, таким чином, щоб повітря було безпечним для вашої сім’ї.


Енергетичний аудит, проведений сертифікованим професійним аудитором домашньої енергетики, може забезпечити максимально комфортне та ефективне використання вашого будинку. Замовляйте енергоаудит в компанії Energy Consulting. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.