Скільки можна дійсно заощадити за допомогою енергоефективних рішень?

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Барвисті листя, прохолодна погода, теплі светри, пряники і глінтвейн – це все атрибути осені. Але осінь принесе з собою не тільки це, а й затяжні холоди. Поки ви загорнулися пледом і зігріваєтеся теплим напоєм, ми сподіваємося, що ви приєднаєтеся до нас в цьому році і вживете заходи, щоб заощадити енергію та гроші.

Вересень – перший місяць осені, тому саме час серйозно подумати про економію енергії. Не тільки погода ідеально підходить для здійснення проектів з облаштування будинку, враховуючи, що найближчим часом буде холодна погода. Вжиті заходи зараз покажуть економію на той час, коли жовте листя засипле снігом.

Щоб почати роботу, ми склали список конкретних дій, які ви можете зробити, щоб заощадити енергію і воду в вашому домі, а також порахували потенційну річну економію. Обов’язково ознайомтеся з ідеями, наведеними нижче, щоб дійсно збільшити ваші заощадження.


Рекомендовані дії і реальна економія у відсотках

 • Встановлення зовнішніх енергоефективних вікон (12% -33% річних економії на рахунках за опалення та охолодження будинку)
 • Ізоляція неконтрольованого витоку повітря (10% -20% при річних на витратах на опалення та охолодження будинку)
 • Облаштування вітрозахисту (15% -50% річної економії)
 • Використання силової лінії для електронного обладнання і вимикання її, якщо вона не використовується (до 12% на рік)
 • Заміна старішого зливного бачка, який використовує більше води, ніж нові моделі
 • Заміна п’ятьох найбільш часто використовуваних світильників вашого будинку на світлодіодні лампочки, які більш енергоефективні (9% на рахунках за електроенергію щорічно)
 • Зниження температури нагрівання води. (економія 4% -22% річних на вашому лічильнику підігріву води)
 • Ізоляція резервуара для водонагрівача (економія 7% -16% річних на рахунках за опалення)
 • Усунення негерметичних кранів гарячої і холодної води
 • Використання сплячого режиму і функції управління живленням на вашому комп’ютері (до 4% за електроенергію)
 • Ізоляція трубопроводів гарячої води (економія 3% -4% на рахунках за опалення)

* Всі фактичні заощадження будуть варіюватися в залежності від будинку, клімату, пристроїв обігріву та їх використання.


Вчимося економити

Вищенаведений список – це всього лише вибірка потенційної економії, яку ви можете побачити, зробивши розумний вибір використання енергії в вашому домі. Не всі ці поліпшення будуть можливі для всіх, і економія буде відрізнятися.

Якщо ви хочете зрозуміти, як отримати найбільший відсоток економії для вашого бюджету, ми рекомендуємо провести енергоаудит вашого будинку, який допоможе вам визначити місця, де ваш будинок втрачає енергію, а який захід заощадить вам найбільше грошей.

Виконавши всі рекомендації по економії, які ви отримаєте після енергетичного аудиту (багато з перерахованих вище пунктів, ймовірно, будуть включені в ваші рекомендації), ви зможете заощадити 5% -30% на ваших щорічних рахунках за комунальні послуги.

Крім того, такі дії, як належне обслуговування опалювального і охолоджуючого устаткування; вимикання світла; скорочення споживання електроенергії у всьому будинку; скорочення використання гарячої води; забезпечення належного ізолювання вашого будинку; і розумне використання елементів домашнього дизайну, таких як озеленення та віконні покриття, заощадить вам ще більше.


Хочете дізнатися, скільки можна заощадити щороку? Відвідайте веб-сайт компанії Energy Consulting, замовте енергоаудит вашого будинку. Ви також можете переглянути наші ціни на послуги.

Плануйте підвищення енергоефективності вашого житла прямо зараз! Ознайомтеся з нашими порадами щодо економії енергії восени і влітку, економте енергію та гроші!

© 2019 Smarty.