Скористайтеся Чорною п’ятницею

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Чорна п’ятниця є не офіційним святом, але багато людей у цей день беруть відгул, за винятком співробітників роздрібної торгівлі, так як в цей день потік покупців істотно зростає. У Чорну п’ятницю магазини відкриваються дуже рано – близько 6 ранку, а деякі найбільші торговельні мережі – навіть опівночі.

У п’ятницю покупці в багатьох країнах будуть приходити в магазини, у пошуках найкращих пропозицій у святковий сезон. Багато хто готує газети та інтернет-сайти, які шукають найбільші знижки та найкращі пропозиції. Якщо ви будете серед цих мільйонів споживачів, не забудьте купувати енергоефективні продукти, які принесуть вам заощадження протягом усього року.


Вигідні покупки

Коли мова йде про покупки та порівняння енергоефективних приладів та домашньої електроніки, шукайте етикетки ENERGY STAR® та EnergyGuide. Етикетки ENERGY STAR з’являються на приладах та домашній електроніці, які відповідають критеріям енергоефективності. Energy Star – це сертифікований стандарт щодо енергоефективності товарів, який прийнятий в багатьох розвинених країнах світу.

Етикетки EnergyGuide на більшості побутових приладів забезпечують оцінку споживання енергії або енергоефективності. Вони також показують найвищий та найнижчий рівень енергоспоживання або оцінку ефективності подібних моделей приладів. Виробники приладів повинні випускати продукти, які відповідають мінімальним стандартам енергоефективності або які споживають не більше енергії, ніж дозволяють стандарти.

Прилади та інші товари, що охоплюються цими стандартами, включають:

  • Холодильники
  • Морозильні камери
  • Кондиціонери
  • Сушарки для одягу
  • Пральні машини
  • Посудомийні машини
  • Кухонні духовки
  • Водонагрівачі
  • Лампочки

Крім того, якщо ви намагаєтеся вирішити, чи вкладати кошти у більш енергоефективне обладнання або ви хочете визначити ваше електричне навантаження, ви можете оцінити свій пристрій та споживання електроенергії в домашніх умовах.

Незалежно від вашого бюджету або списку побажань, на веб-сайті компанії Energy Consulting містяться поради та багато інших відомостей про економію грошей та енергії протягом усього року.


Компанія Energy Consulting пропонує свої послуги приватним особам та підприємствам. Тепловізійна зйомка, енергоаудит, енергоменеджмент за доступними цінами. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.