Способи обігріву будинку та економії енергії

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Кожному власнику будинку буде цікаво дізнатися як краще обігріти свій будинок та не витрачати зайвих грошей. Тому ми вирішили, що поділимося кількома речами, які побутують серед людей про економію енергії. Можна назвати їх “історіями” чи порадами, які, можливо, ви теж чули, або самі давали. Це прості нагадування, що спонукають вас задуматися, чи достатньо ви робите заради енергозбереження.


Давайте почнемо!

Деякі люди впевнені, що ефективніше використовувати газовий камін, щоб нагріти свою вітальню, і це дозволить відключити центральне опалення. Вони зрозуміли, що камін може нагріти невелику площу краще, ніж центральне опалення, яке повинно було б обігрівати весь будинок.

Це правда? Не завжди! Ви повинні перевірити свої комунальні послуги, щоб знати це, тому що ціни на газ відрізняються від вартості електроенергії. Але для цього треба знати, скільки газу використовує ваш камін. Це корисна інформація для вас. Газ коштує дорого. Інша справа, коли у вас камін на дровах.

Наприклад, ваш сусід, який думав, що може відключити тепло і використовувати лише нагрівач. Це буде ефективно лише у випадку, якщо обігрівач споживатиме менше енергії, ніж центральне опалення. Так! Подивіться, скільки енергії використовує звичайний нагрівач. Дізнайтеся більше про свій нагрівач. Можемо запевнити вас, що кожен з тих, хто купив дешеві марки, був настільки сильно неефективним, що їх не можна було використовувати як основне джерело опалення.

Звичайно, є ще одна причина не намагатися нагріти весь ваш будинок обігрівачем. І це тому, що більшість з вас не сидить постійно на місці. Як вирішити, де його увімкнути чи просто відключити тепло, щоб заощадити.


Неекономна економія

Зовсім божевільні рішення: просто відключити тепло на всю зиму і замість цього запастися на ковдрами та светрами. Але спершу подумайте про труби опалення, перш ніж це зробити! Ремонт всієї замерзлої системи опалення не вартий такої економії.

Ще один дивний спосіб. Всім відомо, що ввімкнена духовка нагріває вашу кухню. Це правда! Але вмикання порожньої духовки не найкращий спосіб обігріти кухню. Не робіть цього! Якщо ви хочете нагріти свій будинок, робіть це з тим, що призначено для опалення. Якщо ви намагаєтесь бути творчими і винахідливим, ви можете спалити свій будинок або нашкодити своєму здоров’ю.

Урок полягає в наступному: якщо ви серйозно ставитеся до економії енергії, то вам потрібно провести невелике дослідження. Так, так, “дослідження” – це слово, яке змушує деяких людей насторожитися. Але ви повинні знати скільки енергії ви використовуєте, щоб знати, як скоротити її використання в потрібних місцях. Кваліфіковані люди можуть зробити це за вас – просто замовте енергетичний аудит від компанії Energy Consulting.

Визначте, де ви витрачаєте енергію. Вивчіть ваші комунальні рахунки. Знайте, скільки ви повинні платити за електрику або газ,  скільки електроенергії використовує ваша техніка. На основі отриманих результатів ви можете вирішити, як вам краще обігрівати свій будинок та заощаджувати.


Професійний енергоаудит, тепловізійна зйомка, енергоменеджмент. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.