Світлодіодне освітлення вдома та в офісі

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Економити енергію можна будь-де: у власному будинку, квартирі, в орендованому житлі, на роботі… Як правильно це зробити читайте в цій публікації та переглядайте наш енергозберігаючий блог ІННІТІ Енерджі Консалтинг, ви знайдете багато цікавої інформації про способи заощадження енергії, відновлювальну енергетику та сезонні поради.


Вдосконалюйте свої помешкання

Якщо ви мешкаєте у своїй квартирі вже більше одного року, ви можете помалу почати робити поліпшення, які допоможуть вам заощадити гроші на рахунках за енергію.

Наприклад:

  • Застосувати ущільнення навколо вікон, якщо вони не енергозберігаючі та потребують утеплення
  • Перевірити ізоляцію та виправити проблемні місця
  • Встановити зовнішні ролети на вікна, щоб зменшити рух повітря з/в приміщення (наприклад, коли ви живете в історичному районі і не можете замінити свої вікна)
  • Встановити на вікна захисні плівки, щоб допомогти боротися з сонцем влітку
  • Замінити всі лампи розжарювання на компактні люмінесцентні лампи (КЛЛ)
  • Для приватного будинку придбати зовнішні сонячні ліхтарі
  • Інколи протирайте лампочки: чиста лампочка світить на 10-15% яскравіше запиленої.

Можна облаштувати складніші світлотехнічні проекти у кухні та сімейній кімнаті. Почерпнути багато цікавої та корисної інформації ви можете на тематичних ресурсах та на веб-сайті ІННІТІ Енерджі Консалтинг. Інформація про принципи і терміни освітлення, дизайн освітлення, види освітлення, елементи керування освітленням та обслуговування освітлення допоможуть вам дізнатися та зрозуміти характеристики освітлення та фактори проектування, основні принципи освітлення та методи енергоефективності, типи ламп та основне технічне обслуговування, щоб допомогти тримати світло в роботі з оптимальною енергоефективністю.

Безперечно, ми рекомендуємо вам звертатись до світлодіодного освітлення на роботі чи в офісі. Світлодіоди неймовірно енергоефективні, працюють набагато довше, більш міцні та забезпечують кращу якість світла, ніж майже будь-який інший тип освітлення.

У найближчі пару тижнів прийміть остаточні рішення щодо модернізації освітлення кухні та вітальні. Важливо розглянути всі варіанти заради збереження грошей та енергії вдома.


Користуйтеся енергоефективною електронікою та освітленням у вашому домі та на робочому місці. Розібратися з питанням економії допоможе вам енергоаудит вашого житла. Перегляньте вартість енергетичного аудиту. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.