Світлодіоди для святкового декору і не тільки

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Світлодіодні святкові гірлянди: святкові, безпечні та енергоефективні! І діти, і дорослі з нетерпінням чекають новорічних свят, не кажучи вже про день святого Миколая чи Різдво.

Всі чекають того чарівного дня, коли, нарешті хтось з чоловіків принесе з горища добре запаковані пильні коробки новорічних прикрас, і ви почнете з насолодою сортувати і показувати прикраси для ялинки, розплутувати яскраві гірлянди та запаковувати подарунки, і все в очікуванні одного славного моменту: коли все осяють новорічні лампочки.


Енергоефективне освітлення

Крім безпеки новорічних гірлянд, які висять у вас цього року, сподіваємося, ви подумаєте про щось іще: ефективність.

Перш ніж розпочати наклеювання цих кольорових лампочок, подивіться, що вони вам коштують. Вони могли бути досить недорогими для покупки, але експлуатація їх може коштувати більше, ніж ви думаєте, особливо якщо їх у вас є багато.

Перехід на використання світлодіодного освітлення може коштувати трохи більше, але це може заощадити вам гроші в довгостроковій перспективі. Світлодіодні лампи можуть працювати до 40 святкових сезонів. Перейдіть до нашого блогу ІННІТІ Енерджі Консалтинг, там ви знайдете не одну публікацію про світлодіодне освітлення.

Крім того, не забудьте перевірити акції та знижки у своєму місті, перш ніж купувати нові освітлювальні декорації. Ви також можете знайти хороші знижки у магазинах після свят.

Заміна ламп прямого розжарювання на світлодіодні, дасть вам приблизно 75% економії електроенергії. Звичайна лампа розжарювання коштує орієнтовно 15-17 грн, а світлодіодна лампа десь 110-130 грн, все залежить від її потужності. Але термін використання світлодіодних ламп приблизно 50 тисяч годин, тому вони компенсують свою вартість вже за рік.

Нарешті, ще одне зауваження щодо безпеки: світлодіодні гірлянди мають більше переваг, ніж лампи розжарювання, до того ж вони зменшують ризик пожежі та травм. І якщо ви є однією з тих сімей, які планують долучитися до підвищення ефективності свого будинку, це єдиний стимул для переходу на світлодіодні лампи.


Інвестуйте в енергозберігаючі заходи та не турбуйтеся про підвищення комунальних тарифів. Компанія ІННІТІ Енерджі Консалтинг проводить енергетичний аудит, утеплення та гідроізоляцію з  використанням професійного обладнання. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.