Святкові подарунки для енергоефективності

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергозберігаючі лампочки можуть зробити великий подарунок для вас у вигляді заощаджених коштів.

Коли дні стають холоднішими, а шопінг стає святковим, це чудова можливість подумати про ефективність та заощадження. З огляду на це, ми склали список енергозберігаючих святкових подарунків для ваших близьких та друзів. З цими подарунками ви зможете допомогти їм заощаджувати електроенергію вдома.


Корисні подарунки

Портативний акумулятор або зарядний пристрій

Для улюбленого гаджета портативний зарядний пристрій – це один з найбільших подарунків, який ви могли б придумати. Ці пристрої, що працюють на акумуляторі, можуть використовуватися для підключення смартфонів, GPS-пристроїв та навіть музичних плеєрів під час подорожі. На щастя, акумулятори можуть заряджатися, що набагато краще для навколишнього середовища.

Деякі з найновіших портативних зарядних пристроїв також працюють на водню, використовуючи мініатюрні паливні елементи. Ці вишукані пристрої використовують спеціальні картриджі, які реагують з повітрям або водою, прямо з власної пляшки для виробництва електричного струму. Ціни трохи вищі, ніж зарядний пристрій, з акумулятором, але аспект водневого палива – це визначна новинка.


Ковдри

Холодним зимовим ранком немає нічого кращого, ніж флісова ковдра. Це також один з найпростіших та найдешевших подарунків, які ви можете придбати для своєї сім’ї, що дозволить вам знизити температуру опалення і заощадити певну суму грошей. Це надзвичайно проста річ або геніальність енергозбереження? Нехай ваша затишна сімейна нарада вирішить це.


Світлодіоди та енергозберігаючі лампи

Просто у випадку, якщо ви ще не помітили, багато магазинів зараз продають стандартні енергозберігаючі та світлодіодні лампи за доступною всім ціною. Крім того, вони мають практично будь-який колір освітлення. І, на відміну від традиційних ламп розжарювання, деякі світлодіодні лампи працюють так довго, що перевершать всі ваші сподівання. Оновлення неефективних ламп розжарювання у вашому будинку може заощадити близько 1500 грн на рік. Світлодіодні лампочки заощаджують на 75% -80% більше енергії, ніж лампи розжарювання.


Енергоефективні смуги живлення

Ваш розважальний центр та телевізор можуть робити більше, ніж просто освітлювати приміщення вночі. Навіть коли вони вимкнені, багато електроніки все ще може споживати електроенергію під час простою. Може бути, це не найцікавіший подарунок, але цим простим виправленням є смуги живлення з автоматичним вимкненням. Звичка вимикати вимикач може заощадити приблизно 3000 грн на рік. На пасивне споживання електроенергії припадає приблизно на 8% витрат на електроенергію в побуті.


Шукайте ці енергозберігаючі подарунки, роблячи святковий шопінг в цьому році. Запланували грандіозніші зміни? Тоді тепловізійна зйомка від Energy Consulting хороший подарунок для вашого будинку.

Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.