Святкуємо енергозберігаючий Хелловін!

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Можна по-різному відноситися до відзначення Хелловіну в нашій країні, але все залежить від того, який зміст ви вкладаєте в це свято: чи звичайна костюмована вечірка для дітей чи окультні ритуали. Деякі люди підтримують це свято, вважаючи його проведення частиною християнських традицій Дня всіх Святих.

Не зважаючи на те, з яким розмахом ви відзначатимете цей день, ми підготували кілька порад з ефективного відзначення Хелловіну. Вони стосуються освітлення, використання гарбуза для декору і того, що кожен з нас може зробити, щоб забезпечити мінімальні витрати енергії та максимальну ефективність цього 31 жовтня.


Ось кілька ідей

Контролюйте своє освітлення. Якщо ви вирішите провести вечірній час надворі, знизьте споживання енергії, вимикаючи світло у вашому домі та дворі на вечір. Спробуйте замість цього використовувати свічки. Щоб освітити будинок і зберегти енергію.

Якщо ви не хочете використовувати свічки у вашому домі, подумайте про придбання енергоефективних світлодіодних гірлянд. Ви можете придбати їх у будь-якому великому магазині роздрібної торгівлі, і вони чудово підходять для прикраси на свята цілий рік. Дізнайтеся більше про свій вибір у сфері енергоефективного освітлення.

Можна використовувати лампу з фотоелементом, а не свічку, у своєму гарбузі-ліхтарі. Ви не тільки збережете себе від травм пов’язаних з використанням свічок та скористайтеся цією можливістю, щоб навчати своїх дітей використовувати сонячну енергію, зберігаючи значну кількість енергії. Це такий простий і дешевий спосіб зробити Хелловін веселим та екологічним.

Контролюйте втрати тепла. Найкращим способом зігрітися в холодні вечори є використання каміна як життєздатного джерела тепла. Але якщо ви не використовуєте його, хоч переконайтеся, що він не є джерелом втрат тепла у вашому домі. Придбайте скляні дверцята для камінів, які призначені для зменшення потоку повітря і, таким чином, втрати тепла. Ваші скляні двері повинні включати в себе раму з регульованими повітрозабірниками, склозахищені двері, внутрішній екран і спеціальний кронштейн для закріплення рами на місці. Для максимального підвищення енергоефективності тримайте двері закритими під час згоряння, що дає змогу краще контролювати полум’я та зменшує кількість теплообміну в приміщенні. Знайдіть більше способів зменшити втрати тепла у вашому домі взимку.

Контролюйте свої відходи. Якщо ви не збираєтеся використовувати гарбуз для пирога чи каші, подумайте про компостування гарбуза після використання. Кращі практики компостування великих предметів, наприклад, гарбузів, – це розбити їх, що дозволяє покривати більшу поверхню. Візьміть ще опале листя і додайте в купу.

Відзначайте безпечний, щасливий та енергозберігаючий Хелловін!


Компанія Energy Consulting пропонує послугу енергетичного аудиту для будинків та підприємств. Ціни на послугу перегляньте тут. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.