Така необхідна ізоляція для труб

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

 

Ви знаєте, неважливо, що деякі з вас, ймовірно, вже думають про теплу весну. Неважливо, що більша частина зими закінчилася для вас. Але все одно скажемо це, тому що колись, це може бути корисним для вас. Або, добре, це може вас не цікавити, якщо тільки ви живете на Ямайці. Але для решти, ми повторимо цю інформацію.


Перевірте ізоляцію на трубах!

Як уникнути такої неприємності як тріщина в трубі? Перевірте ізоляцію трубопроводу. Ізоляція для труб опалення необхідна як для централізованих магістральних систем, так і для внутрішніх будинкових опалювальних трубопроводів.

Якщо ви живете в місці, де температура знижується нижче нуля, вам потрібно подумати про ізоляцію труб. Якщо ви живете в місці, де вони можуть замерзати, то, мабуть, у вас немає водопровідних труб у справді “холодній” зоні вашого будинку, тобто в місці, де взагалі немає опалення. Але у вас можуть бути труби в холодних частинах вашого будинку, як навколо водонагрівача. І погана погода може зробити деякі дивовижні та неприємні речі.

Для зменшення втрат тепла в опалювальних системах, застосовується теплоізоляція труб опалення. У функції теплоізоляційного матеріалу входить не тільки збереження заданої температури в опалювальній мережі, але і запобігання появи конденсату на поверхні трубопроводу і на самому утеплювачі, попередження замерзання води в разі застою, а також уповільнення утворення корозії металевих елементів трубопроводу, що продовжує термін експлуатації.

Для ізоляції можуть бути використані такі матеріали: мінеральна вата, скловата, пінополіуретан, теплоізоляція у вигляді трубок на основі спіненого каучуку або поліетилену, захисні полотна або рідка теплоізоляція (термофарба).

У будь-якому випадку ізоляція труб холодної води може допомогти уникнути вибуху в холодну погоду. І, як бонус, ізоляція ваших гарячих водопровідних труб заощаджує енергію на водяне опалення. Так що, ізоляція все ж працює.

Пошкодження або взагалі відсутність теплоізоляції в системі опалення призводить до значних втрат тепла. Не дивлячись на те, що не утеплені труби знаходяться в приміщенні, теплові втрати можуть значно погіршити ефективність опалювальних приладів і всієї системи. Перевірте ваш дім і дізнайтесь, чи може у вас бути кілька труб у “поганих” місцях. Чи є труби, які можуть бути піддані температурі замерзання? Тому що остання річ, яку ви хочете побачити повернувшись додому, – це калюжа води на підлозі.


Дізнайтеся, як ефективно опалювати будинок, де можливі втрати тепла та як заощаджувати енергію. Звертайтеся в компанію Energy Consulting, консультуйтеся та замовляйте якісні послуги з енергоаудиту, утеплення та гідроізоляції.  Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.