Теплові насоси для вашого будинку

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Теплові насоси – це дуже ефективні електроприлади, які перетворюють енергію із зовнішнього боку вашого будинку на корисне тепло в вашому будинку, так само, як холодильник втягує тепло зсередини. Вони навіть працюють в холодних зимах Ірландії.

Теплові насоси є важливою технологією у відході від нашої залежності від викопного палива та пов’язаних з ними шкідливими викидами парникових газів. Багато домовласників можуть задатися питанням, чи повинні вони вкладати кошти, і якщо так, то як вони повинні подбати про це.


Використання теплових насосів

Ми пропонуємо простий двоступеневий підхід, щоб зробити ваш будинок енергоефективним:

  • Подбайте про ізоляцію, щоб зробити ваш тепловий насос та будинок готовими до встановлення
  • Встановіть тепловий насос

Крок 1: Ізоляція
Що спочатку ми маємо на увазі під ізоляцією? Ізоляція відноситься до даху, стін, підлог, вікон та дверей у вашому домі. Перший підхід до ізоляції означає всебічне ізолювання всього вашого будинку, включаючи високоефективні подвійні або потрійні склопакети. Наскільки це можливо, ви також повинні зробити ваш будинок герметичним, щоб зменшити втрати тепла та проникнення холодного повітря. У той же час, ви повинні підтримувати належний рівень запланованої вентиляції, щоб захистити ваш будинок від вогкості. Це може звучати як протиріччя, але вентиляція у домі дійсно важлива для вашого власного здоров’я та благополуччя. Це перший крок на шляху до ефективного використання енергії у домі. Щоб теплові насоси працювали належним чином, ваш будинок повинен бути добре ізольований. В іншому випадку ваш рахунок на електроенергію може бути більшим, ніж очікувалося.

Три види ізоляції стін включають:

  • Зовнішня ізоляція стін
  • Внутрішня ізоляція стін (або суха підкладка)
  • Ізоляція стінок порожнини

Крок 2. Встановіть тепловий насос
Теплові насоси – це дуже ефективні електричні пристрої, які забезпечують енергію, яка дозволяє нагрівати ваш будинок та гарячу воду. Незважаючи на те, що традиційні системи опалення, такі як бойлери та котли, не можуть виробляти більше тепла, ніж ті, що містяться у їхньому паливному джерелі, перевага теплового насоса полягає в тому, що зазвичай вони виробляють від 3 до 4 одиниць тепла для кожної одиниці споживаного електроенергії. Вони досягають цього, беручи енергію з повітря, землі або води, в значній мірі холодильник забирає тепло з їжі, розміщеної всередині нього.

Типи теплових насосів включають:

  • Найпопулярніші системи теплового насоса “повітря-вода”. Тепло розподіляється через радіатори та підігрів підлоги, вони також можуть виробляти гарячу воду.
  • Системи теплового насоса джерел та води є менш поширені, ніж повітряні системи. Система теплового насосу, яка також відома як геотермальна система теплового насоса, використовує землю як джерело відновлюваного тепла. Тепло витягується з землі через трубопровід колектора і передається в тепловий насос.
  • Системи теплового насоса відпрацьованого повітря подібні до системи повітря-вода, але включають механічну вентиляцію екстракту та відновлюють тепло з повітря, витягнутого з житла.
  • Повітряно теплові насоси розподіляють тепло через повітряні агрегати. Повітряні теплові насоси не забезпечують гарячу воду.

Технологія теплових насосів існує протягом десятиліть, але ці енергозберігаючі пристрої є відносно новими для людей у ​​будинках. Вони стають дедалі популярнішими, оскільки мають багато переваг. Встановлення теплового насоса в добре утепленому будинку означатиме дешевші рахунки за енергію, більш теплий, більш комфортний будинок та значне скорочення викидів вуглецю, який виробляє ваш будинок.


Хочете свій домашній тепловий насос?

Якщо ви намагаєтесь встановити тепловий насос у вашому домі, ми рекомендуємо вам першим пунктом дзвінка – поговорити з незалежним технічним спеціалістом. Технічний радник (аудитор), як правило, є інженером, архітектором чи інспектором, який також є оцінювачем енергії. Технічний радник оцінить ваш будинок та порадить вам, як зробити ваш будинок готовим до теплового насоса. Ви отримаєте письмову доповідь, яка включатиме інформацію про заходи, які можуть знадобитися для того, щоб втрати тепла у житловому фонді знизилися до прийнятного рівня для того, щоб система теплового насоса виконувалась у найкращому стані.


Не відкладайте цю справу на довго: замовляйте енергетичний аудит будинку та підвищуйте його ефективність. Пропонуємо широкий спектр послуг за доступними цінами.

© 2019 Smarty.