Установки відновлюваної енергетики

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Коли справа стосується енергозбереження вдома, існує безліч недорогих та навіть безкоштовних варіантів, щоб зменшити використання енергії. Ви готові зробити наступний крок? Якщо ви успішно вирішили низку енергоефективних програм, таких як: провели енергетичний аудит, встановили програмований термостат та ущільнили витоки повітря, можливо, пора розглянути питання про використання чистої енергії в стратегії енергозбереження у вашому домі.


Сонячні панелі

Якщо ви зробили свій будинок максимально енергозберігаючими та шукаєте нові можливості для зменшення споживання енергії, встановіть сонячну систему. З розвитком технології та розширенням сонячної енергетики ціни на сонячні панелі різко знижуються. Інноваційні нові моделі сонячного фінансування, включаючи варіанти оренди сонячних панелей, також є все більш доступними варіантами.

Проживаєте в будинку, на даху якого не можливо встановити сонячну систему? Можливо, варто розглянути спільне проектування сонячної енергетичної спільноти. Члени громади об’єднуються для придбання колективної сонячної енергії. Кожен власник спільноти отримує частку електроенергії, виробленої сонячною установкою, кредитом на рахунок за комунальні послуги чи іншою фінансовою вигодою.

Ще не готові до встановлення сонячної системи? У нас є ще кілька публікацій на цю тему:


Вітрові турбіни

Якщо ви живете в регіоні з потужними вітровими ресурсами, вітрові турбіни можуть стати неймовірно ефективним способом виробництва електроенергії для вашого будинку. Малі вітрові системи можуть зменшити витрати на енергію на 90%, але вони потребують ретельного планування. Оцінка вашого вітрового ресурсу та перевірка місцевих вимог щодо дозволів і зонування є ключовими чинниками для розгляду цієї можливості. Як і у випадку з сонячними батареями, ціни на невеликі системи енергії вітру знижуються, і це гарна можливість скористатися чистою енергією.


Гідроенергетичні системи

Якщо у вас є потік, струмок або інше джерело течії води на вашій території, ви можете розглянути питання про встановлення невеликої гідроенергетичної системи. Як правило, 10-кіловатна мікро гідроенергетична система може забезпечити достатню потужність для великого будинку, невеликого курорту або невеликої ферми. Щоб включити гідроенергію вдома, вам потрібно буде визначити кількість енергії, яку ви можете отримати від поточної води.

Якщо ви готові взяти на себе зобов’язання щодо відновлюваної енергетики, ви можете претендувати на знижки, податкові пільги або інші стимули. Обов’язково дізнайтеся про фінансові стимули у вашому регіоні.


Компанія Energy Consulting: енергоаудит, тепловізійна зйомка, енергоменеджмент. Для детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.