Увімкніть вентилятор та вимкніть кондиціонер

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Пропонуємо в рамках економії грошей та енергозбереження, встановити в своєму будинку стельовий вентилятор у вітальні.

Можна з впевненістю сказати, що в ході досліджень виявлено, що стельові вентилятори вважаються найбільш ефективними вентиляторами, порівняно з настільними вентиляторами, підлоговими та вентиляторами, встановленими на підвищенні або на стінах, оскільки вони ефективно поширюють повітря в кімнаті, щоб створити прохолоду по всій кімнаті. Різноманітність вибору вентиляторів на сьогоднішній день дуже велика і можна знайти безліч їх видів для забезпечення максимального комфорту в будинку чи квартирі.

Прообразом стельового вентилятора можна вважати вертоліт Леонардо да Вінчі: літати цей пристрій не міг, але повітряний потік створював неабиякий.


Як обрати ефективний вентилятор

Перш ніж прийняти рішення про придбання вентилятора для стель, для початку переконайтеся, що розміри вашого приміщення дозволять краще використати переваги стельового вентилятора. Знаючи, що стельові вентилятори підходять тільки в приміщеннях із стелями щонайменше 2 і більше метра, і вентилятори працюють краще, коли їх лопаті 2 метри над підлогою і 25-30 см під стелею, варто переконатися, що кімната підходить щоб скористатися встановленням стельового вентилятора. Деякі сучасні моделі можуть бути оснащені світильниками або люстрами для додаткової зручності у користуванні.

Вибравши більш дорогий вентилятор для стелі, ви зробите вдалу інвестицію. Ви, напевне, спостерігали, відвідуючи різні салони вентиляції, що більш дорогі вентилятори працюють спокійно і плавно. Рекомендуємо обрати вентилятор з рейтингом ENERGY STAR, який в середньому переміщає повітря на 20% ефективніше, ніж у стандартних моделей.

Відразу після встановлення вентилятора ви помітите істотну різницю в температурі приміщення. Як результат, вам більше не доведеться налаштовувати свій кондиціонер вручну, щоб зробити будинок дещо комфортнішим. Замість цього просто увімкніть вентилятор на стелі. І в прохолодний ранок та вечір, ви можете повністю вимкнути кондиціонер. Природна вентиляція в поєднанні з новим стельовим вентилятором буде триматиме будинок більш прохолодним.

Приєднуйтесь до енергозбереження з вашим новим вентилятором!


Як суттєво знизити ваші рахунки за комунальні послуги? Цікаве питання на яке знають відповідь в компанії ІННІТІ Енерджі Консалтинг. Пропонуємо послуги енергоаудиту, утеплення та гідроізоляції. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.