В день св. Валентина економте енергію

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Коли ви заощаджуєте енергію, ви можете дозволити собі витратити ці гроші іншим чином. Наприклад, влаштувати романтичне побачення.

День святого Валентина – популярне зараз свято. Для багатьох подружніх пар воно асоціюється з квітами, цукерками та вечерею при свічках. Це також означає, що доведеться витратити чималу суму грошей на святкування. На щастя, є способи заощаджувати гроші за рахунок економії енергії – навіть в таке свято – так що ви можете витратити гроші, які ви економите, на те, що дійсно є важливим для вашої коханої людини.


Як провести день св. Валентина

Ось п’ять простих порад для тих пар, які хочуть заощадити енергію, заощадити гроші та чудово відсвяткувати:

  • Якщо ви вдвох плануєте провести день святого Валентина біля каміна, обов’язково ознайомтеся з нашими порадами, щоб максимально ефективно використовувати камін. Потурбуйтеся заздалегідь про ізоляцію та перевірте димохід, щоб ви могли спокійно зберігати більше тепла в домашніх умовах.
  • Якщо ви плануєте провести приємну, романтичну вечерю вдома і бажаєте створити відповідний настрій з належним освітленням, використовуйте енергозберігаючі лампочки, які заощаджують гроші. Світло від таких ламп розподіляється більш рівномірно і м’яко. Тіні при використанні в приміщенні енергозберігаючих ламп не такі різкі, як від традиційних ламп розжарювання. Це в свою чергу дозволяє знижувати стомлюваність ваших очей. Також можете запалити багато свічок і взагалі не вмикати освітлення.
  • Для тих, хто планує приготувати романтичний обід, є кілька простих енергоефективних способів приготування їжі. Наприклад, чи знаєте ви, що якщо ви готуєте в керамічному або скляному посуді, ви спокійно можете встановити вашу духовку на кілька градусів менше, ніж вимагає рецепт? Також можна скласти меню так, щоб якомога менше продуктів вимагали довгої термічної обробки.
  • Для тих подружніх пар, які проведуть вечір за переглядом романтичного фільму, рекомендуємо під’єднати телевізор та DVD до електронної смуги живлення, щоб зменшити фантомні навантаження. Підключивши електронні пристрої до мережевого фільтра живлення та вимикайте його, коли він не використовується, можна заощадити ваші гроші.
  • Якщо ви плануєте поїздку на автомобілі на романтичний відпочинок, обов’язково перечитайте ці поради, щоб зменшити споживання палива.

Дотримуйтесь цих порад, щоб заощадити енергію та гроші цього Дня Святого Валентина.


Подбайте про те, щоб тепло залишалося у вас вдома – замовте енергетичний аудит. Ціни на послуги компанії Energy Consulting. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.