Важливість правильної ізоляції підвалу

Підвали можуть бути прекрасною площею будинку, забезпечуючи додаткове місце для зберігання, місце для майстерні для хобі чи ігровий майданчик для своїх дітей. Але вони також можуть бути простором з безліччю проблем. Ізоляція підвалів є дуже важливою проблемою, і важливо не забувати про нехтування – це настільки ж важливо, як оцінка енергії вдома!


Погано ізольовані підвали збільшують на 20% рахунок за опалення

Насправді, 20-25% рахунку за опалення можна втрачати за рахунок витоку повітря в підвалі. Цей маленький камінь інформації – це те, що вам повинен повідомити ваш власний енергетичний аудитор, а також навчити вас шляхам зменшення цього. Зрозумівши, що ви втрачаєте стільки грошей щомісяця на рахунок за опалення з-за підвалу, повинно надихнути вас зробити що-небудь з цим! Вивчення всіх за і проти утеплення підвалу енергоаудиторською компанією має важливе значення для забезпечення виконання роботи. Ці проведені роботи відіб’ються вам вже за декілька років при правильно проведеному енергоаудиті та правильно проведених роботах.


Що потрібно пам’ятати при ізоляції вашого підвалу

Не тільки ізоляція підвалу ефективний спосіб зменшити витрати на енергію, це також служить для того, щоб зробити підвал більш комфортним місцем для проживання. Якщо ви маєте намір мати домашній офіс, ігрову зону або будь-який інший вид простору, де ви хочете витратити будь-який час, варто вкладати кошти, щоб правильно ізолювати територію. Це дозволить запобігти цвілі, запобігти незручній вологості, а також дозволяє краще контролювати температуру в підвалі.


Важливість бар’єрів вологості

Вологіостійкі бар’єри – це тип захисного бар’єру, який застосовується до внутрішніх стін фундаменту. Що робить це настільки важливим для процесу ізоляції підвалу? Якщо до ізоляції водяний бар’єр не встановлений, існує ризик того, що ізоляція стає мокрою, що перешкоджатиме її ефективності. Ви можете відчувати спонукання зменшити витрати, але це, безумовно, не є областю для економії! Ви не помітите проблем негайно, але в майбутньому у вас виникнуть великі проблеми з  енергозбереженням.


Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.