Вдосконалення освіти в галузі енергетики

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Будемо чесними: багато хто з нас, напевно, має проблеми з надмірним використанням енергії вдома. Наше повсякденне життя наповнене безліччю електроприладів: телевізор, комп’ютер, ноутбук, електрочайник, холодильник, пральна машина… Список можна ще довго продовжувати.

Іноді дуже важко почати і зробити цей перший крок до енергозбереження. У наш час, коли ресурси стрімко дорожчають, нам потрібно вчитися економити. Чудовою ідеєю може бути залучення наших дітей до економії енергії. Чому б не використовувати уяву та ентузіазм школярів та студентів, щоб стимулювати ефективність використання домашньої енергії? Відомо, що діти бачать світ по-іншому ніж ми, дорослі.


Енергозбереження та діти

Ефективність використання енергії – це допомога сім’ям в економії коштів за рахунок економії енергії. Головне завдання енергетичної освіти – використовувати запал та цікавість дітей, школярів та студентів, щоб заохочувати сім’ї по всій країні скоротити витрати енергії у своїх будинках та квартирах, а також надихати наступне покоління до енергозбереження.

Спеціально для учнів різної вікової категорії організовуються в рамках Європейського тижня сталої енергетики (червень) або Міжнародного дня енергозбереження (11 листопада), різного року тематичні уроки та заходи. Основна мета – скоротити витрати енергії та в доступній для дітей формі ознайомити їх з джерелами енергії та шляхи більш економного її використання, надання поштовху для формування в дітей власної думки щодо даного питання. Для найменших в школах організовуються конкурси малюнків та перегляди мультфільмів, навчають правил поводження з електроприладами.

Завдяки таким освітнім заходам, діти не тільки розвиваються творчо, а й з раннього віку ознайомлюються з проблемами заощадження енергії. І вже у дорослому віці вони матимуть високу культуру ставлення до збереження природних ресурсів і сировини.

Спробуйте залучити дитину до ведення та контролю домашнього господарства. Не обов’язково це має відбуватися в складній формі. Наприклад, можна доручити школяру контроль за вимкненням світла в кімнаті, якщо там нікого немає або в квартирі, якщо виходите з дому.

Отже, батьки – готуйтеся до нового шкільного навчального року, який дасть дітям нові знання, зокрема, як заощадити гроші, заощаджуючи енергію вдома.


Як навчитися заощаджувати на комунальних платежах дізнавайтеся в компанії Energy Consulting. Проведення якісного та професійного енергоаудиту чи тепловізійної зйомки допоможе вам у цьому. Ціни на наші послуги. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.