Велосипедом на роботу для економії пального

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Велодень – це неофіційне свято, яке відзначають велосипедисти в Україні наприкінці травня. Дату Велодня визначають за призначенням, зазвичай це субота в останні вихідні травня. Велодень організовується велосипедистами і не несе політичного або комерційного характеру. Попередниками Велодня були велопробіги під гаслом “На велосипеді – на роботу!”, які проводилися з 2004 року в Києві.

Але для того, щоб пересісти з автомобіля на велосипед вам не потрібна офіційна подія, яка допоможе вам заощаджувати кошти на витратах на пальне, а також не забруднювати навколишнє середовище. Погода щодня все тепліша, і навіть якщо пориви вітру стримують вас від велосипедного руху, найближчим часом, без сумніву, буде прекрасний день, коли можна буде виїхати на дорогу на двох колесах замість чотирьох.


Потоваришуйте з велосипедом

Швидке прибирання та зміна одягу, як тільки ви приїдете на роботу, це все, що вам потрібно зробити, щоб бути готовим до робочого дня. Ви навіть можете виявити, що ви більш енергійні, ніж зазвичай, і можете пропустити вашу звичайну ранкову чашку кави. Зробіть це щотижневою річчю (чи навіть частіше), і ви почнете бачити реальні заощадження на ваших транспортних витратах, особливо за рахунок зростання цін на пальне.

Все ще потрібні аргументи? Ознайомтеся з деякими перевагами велосипедного руху. Основні з них це зниження викидів та заощадження на паливі.

Подумайте, чи можете ви добиратися на роботу на велосипеді. Довгі відстані та небезпечні дороги ускладнюють це, хоча ми знаємо, що деякі люди будуть їздити у громадському транспорті. Спробуйте вжити заходів, щоб скоротити свій час у машині.

Робота в режимі велотранспорту та альтернативний робочий графік зменшують кількість днів, коли ви добираєтеся до офісу. Коли потрібно поїхати у бібліотеку або магазин, щоб скоротити кількість коротких поїздок на автомобілі, також використовуйте велосипед. Навіть якщо ви не можете користуватися велосипедом щоб дістатися до роботи, то, швидше за все, можна кататися на велосипеді. Наприклад, разом з друзями можна зібратися влітку, кататися на велосипеді в парку, пограти у футбол та організувати пікнік на відкритому повітрі.

Отже, якщо ви ще цього не зробили, витягніть свій велосипед із зимового сховища, налаштуйте його, одягніть свій шолом і безпечно вирушайте в дорогу!


Хочете заощаджувати на комунальних платежах до 70%? Компанія Energy Consulting пропонує для вас професійний енергоаудит та тепловізійну зйомку за доступними цінами. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.