Весна – час для енергозбереження

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Хоча в це важко повірити, але в більшій частині країни настала весна! Це дійсно сталося! Прокидається все після зимового сну, ми також повні сил та енергії і готові розповісти вам як з користю почати новий сезон.

Перші ознаки весни проженуть геть всі симптоми сезонної депресії, що доповнювалася великими рахунками за опалення. Проведіть сонячні вихідні дні на пікніку чи у парку, насолоджуйтеся першими нарцисами та тюльпанами, що проростають із сплячої землі. Коли ви починаєте помічати всі ці весняні події, це також означає ще одне: це офіційно час для весняного очищення та оновлення. Чудовий час для весняного прибирання. Це чудовий спосіб відпустити зиму і впустити свіже повітря у ваш будинок. Це лише початок, і це також може допомогти вам заощадити енергію.


Весняні оновлення

Разом із весняним прибиранням, не забудьте сховати до наступного року сезонний декор вашого будинку. Зазвичай це просто означає, що потрібно забрати різдвяний вінок з вхідних дверей і сховати пухову ковдру, замінивши її на більш легкий варіант, щоб не довелося без необхідності вимикати кондиціонер в більш теплу погоду. Але чому зупинитися лише на цьому? Чому б не зробити ще крок далі і виконати кілька простих завдань, щоб допомогти заощадити енергію (і гроші) цього року?

Енергоефективне оновлення вікон. Це може бути настільки ж просто, як купівля нових штор чи жалюзі, щоб заблокувати гаряче сонячне проміння, поки ви знаходитеся не вдома. Просто пам’ятайте, якщо ваші вікна не закриті від сонця належним чином, вам все одно доведеться зайняти час, щоб встановити захист від нагрівання будинку. Щоб побачити реальний результат – зробіть це.

На сучасному ринку є безліч компаній, які пропонують захистити будинок від сонця за допомогою спеціальних вікон. Йдеться про світлопрозорі конструкції, склопакети з енергозберігаючого скла, яке відбиває теплову енергію й захищає від проникнення ультрафіолетових променів. Переваги таких склопакетів у тому, що вони легкі, адже складаються лише із двох елементів: звичайного скла та скла із покриттям.


Немає необхідності зупинятися тільки на вікнах. Щоб отримати більше ідей щодо того, як заощадити енергію цього року, відвідайте сторінки весняних та літніх порад щодо енергозбереження.

Засмутили великі рахунки за комунальні послуги? Замовте енергоаудит будинку та змініть ситуацію на краще! Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.