Весняні поради для економії грошей

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Весна розпочнеться за кілька днів і ми можемо розпочати економію грошей. Звичайне встановлення жалюзі або щільних штор допоможе вам заощадити на витратах на охолодження в літні місяці.

Мільйони людей у ​​всьому світі полюбляють початок весни, адже день вже набагато довший і можна стільки всього встигнути. Чому б не розглянути цей додатковий час як можливість почати заощадити гроші та енергію прямо зараз.


Весняні поради

Можна почати з прибирання будинку від непотрібних речей. Зазирніть на горище: стоси вже давно прочитаних газет чи журналів можна віднести в пункти прийому макулатури. Знайшли на горищі драбину? Чудово! Чому б не замінити кілька старих ламп розжарювання у вашій стельовій люстрі? Компактні люмінесцентні лампочки можуть заощадити вам час, адже вони працюють набагато довше. Світлодіодні лампи енергоефективні, і вони дійсно допоможуть вам зберігати більше ваших грошей у кишені, щоб витрачати їх на інші речі, які вам подобаються. Перегляньте додаткову інформацію про вибір енергозберігаючих видів освітлення.

Також це чудовий час, щоб почати виконувати деяке поточне технічне обслуговування вашого кондиціонера повітря. Найпростіше, що ви можете зробити, щоб переконатися в тому, що фільтри очищені або змінені. Для деяких людей цей фільтр може бути недоступним (тобто коли ваш стілець або драбина не допоможуть вам дістатися до нього). Відвідайте блог Energy Consulting та перегляньте поради про те, як підтримувати стан кондиціонера, щоб максимально економити енергію.

Чи знали ви, що закриваючи вікна щільними шторами ви можете заощадити на витратах на охолодження в теплі місяці? І тепер, наводячи лад в домі, чому б не використати драбину ще й для встановлення жалюзі або драпірування, які можуть блокувати сонячне світло та заощадити ще більше грошей? Це можуть допомогти зменшити втрати тепла у вашому домі до 33%, покращуючи комфорт вашого будинку в теплі місяці, а також скорочуючи витрати на охолодження.

Це лише кілька простих порад, які допоможуть вам почати заощаджувати. Готуйтеся до весни разом з нами!


Професійне обстеження вашого будинку – енергоаудит від компанії Energy Consulting. Вартість енергоаудиту, тепловізійної зйомки та інших наших послуг. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.