Встановлення програмованого термостата

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Встановлюючи програмовані термостати ви отримуєте безліч переваг: від автоматизованої зміни температури до заощадження коштів. Встановлюйте свій термостат на 20 градусів протягом зими і ви зможете заощадити енергію та гроші.


Використання термостата

Зараз у будинку мого сусіда досить прохолодно, і це не через відсутність ізоляції, чи погані вікна чи двері. Це його вибір. Просто йому комфортно коли в будинку прохолодно: 20 градусів протягом дня взимку. Влітку встановлена температура 22 градуси протягом дня. Я це підтримую, але більшість людей, як от моя бабуся, в якої в будинку 24 градуси взимку і трохи нижче 21 влітку, вважають, що така температура найкраща. Але правда в тому, що мені зручно круглий рік контролювати свої витрати. Ми заощаджуємо гроші на наших рахунках за енергію, і це надзвичайно легко зробити.

Коли ви збираєтеся купити будинок, одна з перших речей, яку варто зробити, це придбати новий програмований термостат. Це буде обов’язкова покупка для вас, якщо ви знаєте, що хочете контролювати температуру в вашому домі стільки, скільки ви могли б. Взимку ви зможете обігріти свій будинок на стільки, щоб вам було комфортно в ньому.

У літні місяці ви також можете впливати на температуру в будинку, поступово підвищуючи її, коли вдень стає тепліше, тому ваш кондиціонер не постійно працює. Справді, ви можете не тільки змінювати температуру, коли це потрібно, коли ви вдома, але й встановити термотат так, щоб температура була в межах 20-21 градуса, коли ви прокидаєтеся вранці. Потім, поки ви знаходитеся далеко від дому, температура підвищується до 22 градусів, і, знову ж таки зменшується вночі до 19, так як повітря прохолодне. Потім близько 11:30 ранку температура в вашому домі автоматично опускається до 20 градусів.


Такі корисні зручності

Якщо вам пощастило працювати вдома кілька днів на тиждень, ви не повинні торкатися термостата взагалі, поки ви вдома. Замість цього запрограмуйте його так, щоб температура була комфортною, коли ви працюєте вдома.

Найприємніше, що це все відбувається автоматично. Вам не потрібно думати про це взагалі! Програмований термостат нагадує чимось електронний будильник, що стоїть у вас біля ліжка.

Ще не переконані, що для вас буде корисним програмований термостат? Подумайте про це: чи залишати ввімкненим опалення у своєму будинку під час від’їзду? Звичайно, ні. Потрібно управляти температурою вашого будинку. Але замість того, щоб “перемикати налаштування” по всьому вашому дому кожен день, ви просто програмуєте все в одному місці, щоб спокійно вирушати по справах.


Отримайте додаткову інформацію про програмовані термостати, включаючи поради щодо використання, від Energy Consulting. Купуйте програмувальний термостат або користуйтесь всіма перевагами налаштувань на вашому існуючому пристрої, щоб забезпечити безперервну економію протягом усього року.

Замовте енергоаудит будинку, щоб бути впевненими в раціональному використанні опалення та охолодження.

© 2019 Smarty.