Встановлення вітрової електростанції

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Чи може ваш будинок використовувати вітрову електричну систему? Невелика вітрова електрична система може бути чистим, доступним способом живлення вашого будинку.

Малі житлові вітрові турбіни існують протягом десятиліть, і останнім часом вони стали більш доступним варіантом отримання чистої енергії. Розглянемо далі деякі основні аспекти вітрогенераторів щоб зацікавити та проінформувати вас.


Практичність та витрати

Перед початком планової фази встановлення вітрової турбіни, важливо дізнатися чи достатнім вітроенергетичним потенціалом володіє ваша область. Для цього краще звернутися для фахівців з оцінки. Щоб отримати інформацію про витрати, пов’язані з придбанням вітрової турбіни, необхідні деталі, технічне обслуговування та інші питання, що стосуються встановлення вітрогенераторів.

Ще одним важливим фактором є дещо висока вартість на потужні вітрогенератори. Також не можливо наперед передбачити силу вітру і немає гарантій на вироблення достатньої кількості енергії протягом року.


Планування

Ви можете навчитися планувати свою малу енергетичну систему вітру з декількома ресурсами та інструментами аналізу. Оцінка вітрових ресурсів за допомогою віртуальних карт, даних про швидкість вітру в аеропорту та дослідження зонування / дозволу (обмеження висоти та шуму) – це перші і найпростіші кроки до планування власної вітрової турбіни.

Ви також маєте вирішити, чи потрібно мати автономну або з’єднану з мережею систему, яка має унікальні вимоги. Іноді система пов’язана з мережею є практичнішою, тому що дозволяє повернути надлишкову енергію в мережу для оплати вашою власною комунальною компанією, ще більше компенсуючи рахунки за електроенергію. Автономні системи можуть бути більш практичними в віддалених районах.


Встановлення

Після того, як ваше дослідження буде завершено, вам може знадобитися допомога для встановлення вашу невелику електричну системи. Багато перерахованих вище міркувань також стосується цього процесу; проте, якщо ви плануєте підключитися до мережі, вам потрібно буде дізнатись про системи розподілу електроенергії та необхідні умови. Швидше за все, потрібно знайти підрядників у вашому районі, для допомоги вам.

Невелика вітрова електрична система не є практичним варіантом для всіх, але якщо ви вважаєте, що це може допомогти вам, ретельно вивчіть всі нюанси планування власної системи.


Дослідження будинку чи квартири на енергоефективність від компанії Energy Consulting. Надаємо послуги енергоменеджменту, тепловізійної зйомки, енергоаудит підприємств та приватної нерухомості. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.