А ви вимикаєте на ніч свій комп’ютер?

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Як думаєте, ваш комп’ютер теж потребує іноді відпочинку? Спираючись на деякі дослідження, ми розповімо вам про те, як можна ощадно користуватися своїми комп’ютерами. Перейдіть на інші цікаві сторінки нашого енергозберігаючого блогу. А ще, можете поділитися новою інформацією з друзями!


Чи варто вимикати комп’ютер?

Пропонуємо вам витратити зовсім трохи часу на те, щоб дізнатися скільки грошей можна заощадити, якщо ви активуєте інструменти керування живленням на своєму комп’ютері. Це не такі вже й шалені гроші, але приємний бонус для сімейного бюджету. Але якщо ви вимикаєте комп’ютер кожен вечір і на вихідні починаєте використовувати управління живленням, ви заощадите приблизно 600 грн на рік на витратах на енергію.

Звичайно, справа не лише у грошах. Коли ваш ПК постійно працює, він може додатково нагрівати кімнату, а це додасть роботи кондиціонеру. Також сучасні рідкокристалічні монітори споживають менше енергії (22 Вт в режимі роботи та 3,3 Вт в сплячому режимі), ніж звичайні монітори (75 Вт у ввімкненому стані і 5 Вт в сплячому режимі) та не нагрівають приміщення.

Виявилося, що 50% інтернет-користувачів в США переводять свої ПК на ніч в сплячий режим. Однією з причин такої поведінки користувачів є не посилена увага до енергозбереження чи економії, а небажання чекати кілька хвилин, які необхідні для вимкнення комп’ютера ввечері і повторного включення вранці.

В принципі, ви також могли взагалі не звертати на такі речі уваги. Настав час ввімкнути керування живленням! І це абсолютно смішно залишати все працювати на повну силу, коли ви навіть не використовуєте його. Повне відімкнення ПК вбереже вас від небажаних збоїв у системі, а також від різного роду нещасних випадків пов’язаних з електрикою.

Як всі ви ставитеся до своїх комп’ютерів? Ви використовуєте налаштування керування живленням? Безумовно, сплячий режим роботи комп’ютера призводить до зменшення споживання енергії, але не настільки, як повне виключення вашого комп’ютера.


Ознайомтеся з переліком послуг, які надає компанія Energy Consulting та їх вартістю. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.