Вибираємо ефективну лампочку

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Протягом багатьох років ви купували лампочки на основі ват або споживаної електроенергії. Як і багато споживачів електричних лампочок, ви шукали традиційну лампу з розжарюванням на 40, 60, 75, 100 Вт. Зараз, коли магазини мають все більше і більше енергоефективних варіантів освітлення, ви точно захочете замінити свої старі лампи розжарювання новими лампочками, щоб заощадити енергію та гроші на рахунках за електроенергію.

Але в магазинах ви можете зіткнутися з проблемою у пошуках ламп на основі ватів. Оскільки ці нові лампочки використовують менше енергії, ви знайдете лампочки, які використовують 8, 15 або 26 Вт. Потужності досить близька одна до одної, але рівень яскравості кожної з цих ламп може сильно відрізнятися! Як тут не заплутатися? Не хвилюйся. Читайте багато корисної інформації про освітлення в нашому блозі, тому що в кінці цього тунелю є світло.


Люмени замість ват

Отже, все, що вам потрібно зробити, – це знайти досить яскраве світло для ванної кімнати, щоб спокійно поголитися вранці чи нанести легкий макіяж. Зрозуміло, що найкращим способом придбати відповідне освітлення це шукати яскравість, або люмени, замість ват. Люмени розповідають, наскільки яскравою буде лампа. Цю інформацію ви знайдете на упаковці лампочки. Більше люменів означає яскравіше світло. Коли ви заміните традиційну лампочку потужністю 60 ват, слід шукати нову лампочку, яка дає вам близько 800 люмен. Існує можливість вибрати спектр світла: яскравий білий чи м’який. Такі лампи продаються з гарантією: від року до трьох, залежно від виробника.

Світлодіодна лампа для ванної кімнати (800 люмен) – якість світла чудова для ванної кімнати, колір теплий білий, а рахунок за електроенергію знизиться порівняно з використанням традиційних ламп розжарювання.

Ще одна перевага світлодіодів – слабке нагрівання. Діоди не гріють повітря і не витрачають на це енергії. Це робить їхню експлуатацію безпечнішою і ефективнішою. Світлодіодна лампа, що еквівалентна 100 Вт лампі розжарювання споживає всього 18 Вт. Але знову ж таки: перевірте дані про яскравість і потужність на упаковці.

Тому наступного разу, коли ви захочете замінити свої традиційні лампи розжарювання на енергоефективні лампи, виберіть лампочку по яскравості, і шукайте люмени – це новий спосіб вибору освітлення.


Замовте професійний енергоаудит в Energy Consulting. Проведення енергоаудиту допоможе вам розпочати роботу з енергоменеджменту та заощадити. В нас працюють сертифіковані працівники. Дізнайтеся вартість наших послуг. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.