Використання альтернативних джерел енергії

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Що може бути краще, ніж отримання власної електрики, а не отримувати величезні рахунки щомісяця? За допомогою невеликої системи відновлюваної енергії ви можете використовувати альтернативні джерела, щоб створити електроенергію, можливо, навіть достатньої, щоб живити весь ваш будинок.


Вибір системи відновлюваної енергетики

Існує декілька варіантів вибору під час розгляду системи відновлюваної енергії, наприклад, сонячна електрична система, яка можуть збирати сонце навіть з розсіяних областей. Сонячні електричні системи також можуть бути використані як зовнішнє освітлення. Якщо це зацікавить вас, ознайомтесь детальніше із питаннями щодо встановлення невеликої сонячної електричної системи, щоб отримати корисний список питань, які потрібно задати під час вибору кваліфікованого підрядника, щоб встановити систему у вашому домі.

Інший варіант – це електрична система вітру. Вітрові електричні системи можуть бути одним з найчистіших варіантів, і можуть забезпечити до 90% ваших потреб у електроенергії. Щоб отримати уявлення про роботу та витрати, перегляньте нашу сторінку про встановлення невеликої системи вітру для вашого будинку.

Якщо у вас є вода, що протікає через вашу територію, мікрогідроенергія може створювати достатню кількість електроенергії для великого будинку або невеликого курорту, а “гібридні” системи, що поєднують більше одного джерела енергії, можуть забезпечувати електроенергію без переривання вашого обслуговування.

Як додаткова перевага, ті, хто з’єднує свою систему відновлюваної енергетики з енергосистемою, можуть продати додаткову електроенергію місцевій комунальній компанії. Для деяких систем також є кілька податкових пільг, тому перегляньте наші поради на веб-сторінці з енергоефективності, щоб побачити, які системи підходять саме для вашого будинку.

З безліччю варіантів створення власної електрики ви можете незабаром “вийти з мережі” незалежно від того, де ви живете. Просто будьте впевнені, що проконсультуєтеся з фахівцем, перш ніж виконувати будь-яку роботу самостійно.


Тепловізійна зйомка, енергоаудит та енергоменеджмент – запитуйте про ці та інші послуги компанії Energy Consulting за телефонами вказаними на сайті, або пишіть нам на пошту. Дізнайтеся детальніше про наші послуги та їх вартість. У нашій компанії працюють лише професіонали!

© 2019 Smarty.