Використання електричного транспорту

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Електричні транспортні засоби можуть надати вам зручні способи пересування автомобілем, заощаджуючи гроші на пальному, зменшуючи викиди в атмосферу та підтримуючи енергетичну безпеку. Які ж основні переваги електромобілів?


Переваги електромобілів

Основними принципами цієї технології є такий: акумулятор електромобіля передає енергію на електродвигун, двигун передає оберти на привід, а той крутить колеса. До 80% енергії акумулятора переноситься безпосередньо на живлення автомобіля, що робить його дуже ефективним способом транспортування. З усіма електричними транспортними засобами, вам ніколи не доведеться заправляти автомобіль паливом – замість цього ви просто зарядите акумулятори вдома або на зарядних станціях на своєму маршруті.

Порівняно з звичайними автомобілями, діапазон руху повноцінного електромобіля – зазвичай приблизно 160 км на заряд – може здатися дуже малою відстанню. Проте, якщо врахувати, що середній мешканець їде менше 40 км, це стає зрозумілим, що електромобіль – це надійний і зручний спосіб регулярно дістатися з пункту А до пункту В, зменшуючи витрати енергії та зберігаючи навколишнє середовище. Для довгих поїздок можна просто перезаряджати акумулятор на своєму шляху. Перед тим як вирушати в дорогу, заплануйте де ви будете заряджати акумулятор.

Для водіїв, які шукають енергозберігаючу машину з більш довгим діапазоном руху, є електричний автомобіль “розширеного діапазону”. Він робить більш тривалі поїздки легшими, перемикаючись на бензиновий двигун, щоб живити електричний двигун автомобіля, коли акумулятор сів. Електромобілі відрізняються низькою вартістю експлуатації. Не потрібна дорога коробка передач і мастила, двигун внутрішнього згоряння (в тому числі заміна масел, фільтрів) і його обслуговування, насосів високого тиску (якщо це дизельні двигуни), паливних фільтрів, та іншого.

Ще одна перевага – висока надійність та довговічність екіпажної частини (до 20-25 років) у порівнянні зі звичайним автомобілем.

З кожним роком електромобілів в Україні стає все більше, ніж за всі попередні роки. Вартість сьогоднішніх електромобілів знижується порівняно зі звичайними та гібридними транспортними засобами подібного розміру, а довгострокові заощадження можуть бути реалізовані за рахунок економії палива. Дізнавайтесь більше про транспортні засоби альтернативного палива.


Як економити на комунальних послугах та не витрачати енергію дарма, дізнайтесь в компанії Energy Consulting. Доступні послуги енергоменеджменту, енергоаудиту та тепловізійної зйомки. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.