Використання енергії великими компаніями

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

“Велика промислова енергетична мережа SEAI (Ірландія) зменшує свої рахунки за енергію на 17,5 мільйонів євро.” Джейм Ганнон, генеральний директор SEAI.

Великі компанії зараз визнають, що вирішення екологічних та соціальних питань може забезпечити збереження та економію коштів.


Великі користувачі енергії в Ірландії

Велика промислова енергетична мережа SEAI має 200 компаній-членів, які працюють в Ірландії на 135 000 чоловік та витрачають 1,1 млрд. євро на енергію щорічно. Як виробництво, так і зайнятість зростають у цьому секторі. Це постійне покращення енергоефективності на фоні збільшення обсягів виробництва є обнадійливим. Члени мережі визнають, що основні принципи енергоефективності та стійкості мають потенціал для забезпечення фінансових заощаджень, а також для отримання конкурентних переваг.

У 2016 році учасники скоротили рахунки за енергію на 17,5 мільйонів євро і скоротили CO2 майже на 158 тисяч тон. SEAI дуже пишаються цими результатами та всіма досягненнями мережі, оскільки вона вперше була створена у 1995 році. Вони й далі будуть продовжувати інновації та співпрацю з усіма членами, які прагнуть досягти своїх бізнесових цілей та досягнення вуглецевих цілей.


Бізнес-мотивація

Вирішення екологічних та соціальних проблем може підвищити репутацію бренда, зміцнювати відносини з зацікавленими сторонами та підвищити загальний прибуток. Мотивація бізнесу може відрізнятися, але деякі виділяються на ринку, залучаючи клієнтів, які готові платити за більш сталий продукт. Етичні інвестори приносять інтерес і цінність, і часто залишаються більш лояльними та особистими для організації.

Є ті, хто бачать розумне рішення бізнесу, де інвестиції у стійкість породжують безпосередній результат. Збереження нішевих “зелених” компаній, сьогодні досягає піку.

У епоху швидких політичних та економічних змін перемога буде в тих, хто завжди в русі, адаптується до руйнівних загроз і може завоювати нові можливості. Декарбонізація зростаючої економіки не позбавлена проблем. Необхідно ще раз подвоїти наші зусилля, щоб ми стали провідною країною, що займається проблемами зміни клімату.

Члени мережі відіграють важливу роль, демонструючи лідерство та інновації, як це було зроблено в минулому, з метою мінімізації впливу вуглецю на економіку, що розширюється. В ірландській промисловості не існує дефіциту інноваційних та сучасних енергетичних рішень.

Спільні зусилля та об’єднана воля членів мережі та їх ланцюгів постачання можуть допомогти Ірландії досягти і, можливо, перевищити амбітні цілі в галузі енергетики, одночасно забезпечуючи конкурентоспроможність та зростання Ірландії.


Компанія ІННІТІ Енерджі Консалтинг може надати допомогу великим споживачам енергії, спрямовану на підвищення енергоефективності та зниження рівня енергозабезпечення. Робота в тісному контакті з кваліфікованими спеціалістами в майбутньому зробить ще більше заощаджень. Замовляйте енергетичний аудит підприємств та організацій.

© 2019 Smarty.