Використання сонячної енергії вдома

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Сонячні панелі – чудовий спосіб виготовляти чисту енергію вдома!

Якщо ви проживаєте у власному будинку чи плануєте придбати його подумайте про встановлення сонячних панелей. Встановлення та використання сонячної енергії вдома – гарний крок до енерго економії та додаткових прибутків.


Фотогальванічні елементи

По-перше, важливо зрозуміти, як застосовується сонячна енергія. Фотоелектричні комірки або сонячні елементи, мають багато різних форм і розмірів і виготовляються з матеріалів, що виробляють електроенергію. Коли сонячне світло світить на фотоелементи, поглинене світло генерує електрику. Оскільки фотогальванічні технології використовують як прямі, так і розсіяні сонячні промені для створення електрики, їх буде достатньо для домашніх сонячних електричних систем. Є багато способів використання сонячної енергії вдома.


Тонкі плівкові сонячні батареї

Тонкі плівкові сонячні батареї використовують шари напівпровідникових матеріалів товщиною лише на кілька мікрометрів. Це означає, що сонячні батареї також можуть використовуватися так:

  • Дах або сонячна черепиця
  • Черепиця
  • Будівельні фасади
  • Скління світильників.

Деякі переваги сонячної черепиці привабливо інтегровані в будинки, служать подвійним цілям і також є досить міцними. Проте існують деякі поточні проблеми, пов’язані з комерційною доступністю, і вони дорожчі, ніж звичайні сонячні електронні системи.


Сонячні електричні модулі та сонячні батареї

Для отримання достатньої потужності сонячні батареї з’єднані між собою для створення панелей або модулів. Ці модулі мають вихідну потужність від 10-300 Вт. Для більшої потужності, декілька модулів можуть бути встановлені для створення сонячних батарей. Для домашніх сонячних електричних систем найпоширеніший варіант використовує фотогальванічні модулі або панелі. Ці панелі можуть бути зафіксовані на місці або рухатися для відстеження руху сонця.

Фіксовані панелі підходять для багатьох місць, включаючи житлові дахи, і не потребують додаткового обладнання або рухомих частин. Вони також легкі і менш дорогі, але тому, що вони закріплені на місці, кут, як правило, менший, ніж оптимальний, і менше енергії на одиницю площі збирається в порівнянні з рухомими панелями.

Розуміння того, як працює сонячна енергія, є першим кроком у використанні сонячної енергії вдома.


Оцініть рівень енергоефективності вашого будинку з допомогою фірми Energy Consulting. Ми пропонуємо професійний енергоаудит та енергоменеджмент.

Дізнайтеся вартість наших послуг тут. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.